Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Głośniki do 1000zł pod procesor dzwieku Alpine

05 Jan 2011 16:44 1000 2
  • Level 9  
    Witam,

Pisze ponieważ mam problem tego typu, iż kupiłem głośniki DLS R6A, które sa pod wzmakiem u-Dimension 2-370, niestety pędzi je seryjne radio
    ale do tego jest procesor dzwieku Alpine PHE-H650. Radia niestety nie mozna wywalić ze wzgledu na klime, wyswietlacz, zegar itd.

Gra to wyjatkowo plytko, tzn nie ma w ogole brzmienia dołem, góra gra czysto i przyjemnie ale totalny brak bassu po prostu przyprawia mnie o nerwy,
    jakbym miał jakies mono głośniki. Są one w aucie od polowy listopada, wiec może kwestia wygrzania ale wątpie aby do tego stopnia, na procesorze nic nie idzie dalej ustawić.

Moge oddac te glośniki za 500zł i teraz mam pytanie, co polecacie do ok 1000zł (dokładam 500), gość w sklepie poleca mi Morele Dotech, lub Focale ale nie znam modelu,
    zalezy mi na tym aby było dużo bassu, typu jak w Infinity Kappa Perfect jednak tych głosnikow juz nie dostane nowych. Muzyka jakiej slucham to electro, housy i tego typu pochodne + hiphop/rap

*znam gadke o seryjnym radiu wiec prosze o porade bez tekstu ze nic nie zagra dobrze na serii :D
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Podjedź na spota w Warszawie 09/01/2011

Fort Wola o12

Poziom -1

Zobaczy się co można temu zaradzić.
  • Level 9  
    Cholera, wyjeżdzam na długi weekend i bede w niedziele wieczorem dopiero :/, w przyszlym tygodniu jest moze ten spot ponownie ?