Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Umowa Play... Przejście z Plusa ? Czy przedłużenie ?

JamPuszekOkruszek 06 Jan 2011 15:14 2011 1
    JamPuszekOkruszek
    Level 10  
    Witam.
    Zastanawiam się nad podpisaniem umowy w sieci Play.

Myślałem nad umową 99zł LongPlay INTERNET z telefonem Samsung I9000 aczkolwiek wyniesie mnie to więcej niż w sieci Plus.

Patrząc najkorzystniej, LongPlay 49 z telefonem za 1zł S5330.

Teraz, mam 2 karty sim: Play, oraz Plus.

Co będzie dla mnie korzystniejsze ? Podpisanie umowy z kartą która jest już w Play?
    Czy przejście z Plusa do Play ? (Pracownik Play, powiedział że przez pierwsze 3 miesiące 50% abonamentu płace jak przejdę).

Może jest tu jakiś konsultant z Play ?

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam.
    zdzislaw_g
    Level 18  
    JamPuszekOkruszek wrote:
    Co będzie dla mnie korzystniejsze ? Podpisanie umowy z kartą która jest już w Play?
    Czy przejście z Plusa do Play ? (Pracownik Play, powiedział że przez pierwsze 3 miesiące 50% abonamentu płace jak przejdę).

Pozdrawiam.

Skoro pracownik Play tak powiedział, to tak jest. Poza tym jak przenosisz numer z innej sieci to jest "procedura uproszczona", tzn. wystarczy sam dowód osobisty bez żadnych zaświadczeń, rachunków itd.
    Poza tym nie sam telefon jest najważniejszy. Zależy ile potrzebujesz miesiecznie minut i ile za to płacisz. Myślę, że zamiast abonamentu za 49 korzystniejszy jest ten za 59, bo masz dużo wiecej minut i "stan darmowy" czyli do wszystkich w Play za darmo, a w 49 ta opcja jest tylko na 6 m-cy później dodatkowo platna 10zł. Za 49zł masz 240 minut do wszystkich a za 59zł 350minut + bezpłatne połączenia wsieci. Za opcje internet płacisz dodatkowo do abonamentu 30zł (ale już bez znizki za przeniesienie numeru) za 2Gb danych ale tylko w zasięgu własnych nadajników play-nie plus (przemyśl czy warto) ale za to tańsze telefony.
    ZG