Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z dzwiekiem we wzmacniaczu gdy komputer jest uziemio

06 Sty 2011 16:26 810 3
  • Poziom 8  
    Mam problem z komputerem,gdy jest podłączony pod gniazdko w którym jest uziemienie podłączone pod przewód zerowy.We wzmacniaczu strasznie buczy na wszystkich wejsciach nawet na radio wchodzi buczenie.Odłączylem wszystko co sie da w srodku komputera wypielem wszystkie kable z plyty glownej podlaczam pod prad i we wzmacniaczu buczy(jak bym dotykal wtyczke palcem)Komputer jest wyłączony z prądu to nie buczy ale wystarczy ze podłącze monitor pod prąd i wsadze kabel od monitora do komputera i BUCZY.Dzien wczesniej troche buczalo a nastepnego dnia masakra nie da sie sluchac.Caly czas bylo wszystko dobrze pod tym gniazdkiem,odlaczylem uziemienie i nie buczy ale chce zeby bylo tak jak przedtem wszystko dobrze.Czy to mogła sie zepsuc zintegrowana karta dzwiekowa ? ale czemu dziala jak nie ma uziemienia(przewód zerowy podłączony pod bolec z gniazdka).
  • Poziom 43  
    Narysuj schemat jak masz wszystko rozstawione, podłączone ze sobą a w szczególności jak to wszystko jest podpięte do prądu.
  • Poziom 8  
    W tym mieszkaniu mieszkam rok czasu i cały czas wszystko stoi tak samo i bylo dobrze,dzień wczesniej buczalo mi troche a nastepnego dnia strasznie zakluca,mieszkam w bloku instalacja jest stara i idzie z jednego gniazdka do drugiego az sie konczy na kuchni,prubowalem przez listwe i bez i to samo teraz mi gra dobrze bo wycielem w 2 gniazdach bolce od uziemienia w listwie ale chce zeby bylo dobrze jak kiedys.Jako wzmacniacz uzywam kina (nie takie wypasione osobno wznacniacz i dvd) tylko wszystko w jednym ale jak pod aux podłącze telefon lub normalny kompakt to gra czysto.Nie wiem czy mogło sie cos zepsuc na plycie glownej w kompie zeby tak zakłucało i co mu przeszkadza te uziemienie.Karta muzyczna jest z integrowana ale czemu gra dobrze bez uziemienia,caly komputer moze byc wyłączony a wystarczy ze jest wtyczka od monitora lub komputera w sieci i mi buczy,mysle ze zasilacz w kompie jest sprawny i nie zakluca skoro odlaczylem wszystkie kable od plyty glownej a i tak buczalo ale go nie wyciągałem dotykał obudowy.Nawet nie ide z kompem do serwisu bo w sumie to on działa wiec i tak mi nie pomogą ,a mnie ta sprawa męczy.
  • Poziom 8  
    Po odłączeniu kablówki jest o.k nawet gdy mam uzieminie , telewizor jest połączony z kinem więc tak zakłócało.