Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

wzmacniacz Goldstar 3060 INFO

06 Jan 2011 18:50 1115 4
  • Level 14  
    Witam wszystkich tak jak w temacie posiadam wzmacniacz Goldstar GSA 3060
    ale nie mogę nigdzie znaleźć jaką moc posiada ponieważ mam kolumny głośnikowe z głośnikiem niskotonowym(basowym) o numerach GDN 20/30/4 30 Wat 8 ohm czy mogę je podłączyć pod ten wzmacniacz nie paląc ich >?>?

Jestem zupełnie zielony jak widzicie jeżeli gdzieś popełniłem błąd proszę mnie poprawić.

Ps. Proszę mi napisać moc wzmacniacz np2x45w RMS chodzi mi głównie aby info było w RMS a nie mocy muzycznej z góry dziękuję .
  • Level 25  
    Poszukałem trochę, również nic nie znalazłem więc prawdopodobnie parametry tego wzmacniacza nie figurują w internecie.
    Twoje kolumny mają 8Ω, wzmacniacz zapewne obsługuje taką impedancję, powinieneś mieć informację na tylnym panelu. W przypadku kolumn 4Ω należałoby się upewnić, bo nie każdy może z taką impedancja pracować, z wyższą owszem.
    To czy uszkodzisz kolumny/wzmacniacz nie zależy od mocy tylko od tego na ile rozsądnie będziesz się posługiwał sprzętem.
  • Level 29  
    Na pewno da sobie rade, jeśli oywiście nie będziesz przesadzał z głośnością i nie przesterujesz go, kolumny mają impedancję 8ohm więc wzmacniacz nie będzie miał trudu.
  • Level 14  
    dzieki za odpowiedzi a powiecie mi może czemu miedzy głośnikiem niskotonowym a wysoko nie miałem ORYGINALNIE żadnej zwrotnicy miałem tylko na - od wysokotonowego do nisko kondensator 4,7 wytłumaczycie mi to/??