Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

peugeot partner radio i swiatła przeciwmgielne

szyniu 06 Jan 2011 19:06 4792 6
    szyniu
    Level 20  
    witam serdecznie piszę w sprawie schematów do peugeota partnera mam robić tak owe autko i chodzi mi głównie o dwie rzeczy problem jest w tym aucie z światłami przeciwmgielnymi przednimi ktoś coś tam kombinował i z stąd problem potrzebuje schematu czy też opisu dokładnego działania światła przód choć może być też tył przeciwmgłowych to jedno a drugie moje pytanko to jak działa oryginalny pilot z oryginalnym radiem chodzi o sterowanie z pod kierownicy nie znam typu radia ale na pewno jest fabryczne to też jest problem do rozwiązania i tu też proszę o jakieś schematy bądź jakieś inne dane dodam jeszcze że nie jest to sterowanie z samej kierownicy tylko odrębna manetka w pająku pod kierownicą
    a tego jeszcze nie napisałem autko z 2000r a ja nie ukrywam na franki to nie jestem mistrz więc zwracam się z prośbą z góry dziękuję i pozdrawiam
    szyniu
    Level 20  
    przepraszam pomyliłem autka to jest partner z 2003r z radiem clarion 2.0 HDI i chodzi mi o sposób pracy manetki od radia pod kierownicą i działania świateł przeciwmgielnych tył i przód autko aktualnie jest bez manetki radia ale mam zmienić przełącznik pod kierownicą na taki z manetką i gość chce by mu chodziły światła przeciwmgłowe przód bo rzekomo były i sterowanie radiem z pod kierownicy tylko nie wiem czy jest to możliwe i czy od tak mogę zmieniać przełącznik pod kierownicą by to później wszystko działało poprawnie
    User removed account
    User removed account  
    szyniu
    Level 20  
    witam faktycznie uruchomiłem w BSI sterowanie światłami przeciwmgielnymi zapala się kontrolka ale moduł BSM pod maską nie jest wyposażony w wyjście na halogeny więc trzeba go wymienić ale manetki chyba nie trzeba zmieniać skoro mi steruje kontrolką to chyba wystarczy zmienić tylko sam moduł BSM i podpiąć halogeny pod BSM
    User removed account
    User removed account  
    szyniu
    Level 20  
    na razie cały czas czekam na ten bsm jak ino coś się uda załatwić to napiszę o postępach na razie wszystkim dzięki za pomoc
    szyniu
    Level 20  
    Witam ponownie wszystkich udało się zdobyć BSM B3 i to właśnie on obsługuje halogeny przeciw mgielne przednie
    trzeba przeprowadzić przekodowanie w BSI by działała kontrolka i było sterowanie do BSM jeżeli to już jest zrobione to należy wymienić moduł BSM jak w moim przypadku B3 i doprowadzić wiązkę przewodów do halogenów

z BSM wychodzi + z przekaźnika jego wykorzystujemy i dorzucamy masę i wszystko pięknie gada