Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nissan Primera P11 lift 2.0 LPG - Brak kontrolek, nie odpala.

czaarodziej 06 Jan 2011 19:28 5453 6
    czaarodziej
    Level 9  
    Witam.
    Posiadam Nissana Primere z 1999 roku , po lifcie.Silnik 2.0, benzyna + LPG.
    Wysiadł mi akumulator, i wymontowałem go w celu naładowania.Po włożeniu bateri auto nie chce odpalić.Kręci normalnie.Nie palą się żadne kontrolki.Sprawdziłem bezpieczniki i okazało sie że są dobre.
    Jesłi ktoś wie co może być przyczyną mojego problemu to proszę o pomoc.
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Nie podłączony przewód zasilający, spalony jeden z bezpieczników głównych, uszkodzona kostka stacyjki.

Dodano po 32 [sekundy]:

Ekstremalnie - odwrotnie podłączony akumulator.
    motul77
    Level 13  
    Kręci normalnie ale czy wystarczająco?

Moderated By Pawel wawa:

Daruj sobie. Kontrolki pojawią się jak będzie kręcił szybciej? Ostrzeżenie chcesz?

czaarodziej
    Level 9  
    Akumulator podłączony jest prawidłowo, bezpieczniki sa sparwne, i stacyjka również.Nie wiem czy to auto nie ma jakiegos dodatkowego zabezpieczenia, oprócz alarmu fabrycznego NATSa, który chyba nie działał.Przez okres posiadania samochodu czyli 1,5 roku nigdy nie dał znać o sobie, oprócz migającej diody.
    autkogaz
    Level 1  
    Po odpięciu akumulatora do ładowania zawsze problem taki występuje ,jak nie podepnie się z powrotem zasilań od LPG do akumulatora( przewodzik czarny do minusa, czerwony do plusa akumulatora)
    Schmeihel
    Level 1  
    Odgrzeję kotleta.
    Ciekawe czy załozyciel Tematu bądź ktoś inny poradził sobie z nim, bo mam identyczna zagadkę z moim nissanem .:?::cry:
    slawek87
    Level 19  
    Witam też mam identyczny problem z nisanem nie świecą się kontrolki nie działają szyby brak iskry nie ma ani kierunkowskazów ani oświetlenia wewnętrznego działają tylko lusterka stop pozycyjne sygnał i światła drogowe oraz mijania proszę o pomoc
    Dodam że wszystkie bezpieczniki są sprawne.