Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Primera P11 lift 2.0 LPG - Brak kontrolek, nie odpala.

06 Sty 2011 19:28 5198 6
  • Poziom 9  
    Witam.
    Posiadam Nissana Primere z 1999 roku , po lifcie.Silnik 2.0, benzyna + LPG.
    Wysiadł mi akumulator, i wymontowałem go w celu naładowania.Po włożeniu bateri auto nie chce odpalić.Kręci normalnie.Nie palą się żadne kontrolki.Sprawdziłem bezpieczniki i okazało sie że są dobre.
    Jesłi ktoś wie co może być przyczyną mojego problemu to proszę o pomoc.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Nie podłączony przewód zasilający, spalony jeden z bezpieczników głównych, uszkodzona kostka stacyjki.

Dodano po 32 [sekundy]:

Ekstremalnie - odwrotnie podłączony akumulator.
  • Poziom 12  
    Kręci normalnie ale czy wystarczająco?

Moderowany przez Pawel wawa:

Daruj sobie. Kontrolki pojawią się jak będzie kręcił szybciej? Ostrzeżenie chcesz?

• Poziom 9  
    Akumulator podłączony jest prawidłowo, bezpieczniki sa sparwne, i stacyjka również.Nie wiem czy to auto nie ma jakiegos dodatkowego zabezpieczenia, oprócz alarmu fabrycznego NATSa, który chyba nie działał.Przez okres posiadania samochodu czyli 1,5 roku nigdy nie dał znać o sobie, oprócz migającej diody.
  • Poziom 1  
    Po odpięciu akumulatora do ładowania zawsze problem taki występuje ,jak nie podepnie się z powrotem zasilań od LPG do akumulatora( przewodzik czarny do minusa, czerwony do plusa akumulatora)
  • Poziom 1  
    Odgrzeję kotleta.
    Ciekawe czy załozyciel Tematu bądź ktoś inny poradził sobie z nim, bo mam identyczna zagadkę z moim nissanem .:?::cry:
  • Poziom 18  
    Witam też mam identyczny problem z nisanem nie świecą się kontrolki nie działają szyby brak iskry nie ma ani kierunkowskazów ani oświetlenia wewnętrznego działają tylko lusterka stop pozycyjne sygnał i światła drogowe oraz mijania proszę o pomoc
    Dodam że wszystkie bezpieczniki są sprawne.