Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nie ma obrazu w wyświetlanych filmach youtube

Bogumił7 06 Sty 2011 22:42 11287 3
  • #1 06 Sty 2011 22:42
    Bogumił7
    Poziom 2  

witam,

jak włączam filmy z youtube, to widze tylko zielony ekran, głos jest, ale obrazu niestety brak.

przeinstalowalem mego windowsa viste home premium, ale problem nie znikł,

co gorsza wydaje mi sie ze jest to wina flash playera, ponieważ na necie znalazłem wersje flash playera 9 zainstalowałem ją i youtube działa, tylko połowa aplikacji w internecie przestała działać, bo ten flash jest za stary i witrynki proszą o upgrade'a, z kolej na ten najnowszej wersji 10 przestaje mi działąć youtube, sprawdzałem na chrome, operze i mozilli, wszędzie jest tak samo

macie jakies propozycje??

pozdrawiam
    Bogumił

0 3
  • #2 07 Sty 2011 00:04
    miniek.
    Poziom 14  

Witam czasami jest tak ale skoro masz np zielony obraz albo wcale i tylko głos brakuję kodeków w windowsie i dlatego nie otwiera usuń z systemu i zainstaluj np klitecodec pack powinno pomóc.

0
  • Pomocny post
    #3 07 Sty 2011 11:14
    dinos83
    Poziom 33  

Specyfikacja komputera; zainstaluj najnowszy flash beta; zaktualizuj sterownik od karty graficznej. Wyłącz przyspieszenie sprzętowe w ustawieniach flasha.

0
  • #4 07 Sty 2011 23:12
    Bogumił7
    Poziom 2  

Działa :)))

trzeba było wyłączyć przyspieszenie sprzętowe w ustawieniach flasha.
    w nowszej wersji musieli z tym ustawieniem cos skopac, bo w starszych wersjach jak pisalem, to youtube działał.
    Nie wiedziałem że właśnie w tym miejscu trzeba zmieniać te ustawienia sam bym doszedł do tego chyba za miesiac.

dzięki wielkie :D i mam nadzieję, ze ten temat pomoże też innym userom.

pozdrawiam
    Bogumił

0