Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Imperium Ojca - problem z wejściem na stronę internetową

07 Sty 2011 18:33 3467 21
  • Poziom 9  
    Od niedzieli nie moge wejść na grę Imperium Ojca z poziomu przeglądarki domowej (wszystkie inne strony działają perfekcyjnie).
    Instalowałam najróżniejsze przeglądarki: Opera, Chrome, IE, Firefox lecz efekt jest ten sam wciąż widzę komunikaty jak następuje:
    Internet Explorer: "Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web"
    Google chrome:"Strona internetowa jest niedostępna.Strona internetowa pod adresem http://imperiumojca.pl/ może być tymczasowo niedostępna lub została na stałe przeniesiona pod nowy adres internetowy."
    Mozilla Firefox:"Połączenie zostało zresetowane
    Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.
    * Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.
    * Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.
    * Jeśli komputer użytkownika jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem."
    Opera: "Połączenie przerwane przez serwer
    Próbujesz odwiedzić adres http://imperiumojca.gry.epuls.pl/, który jest w tej chwili niedostępny. Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, a następnie spróbuj ponownie wczytać stronę."

Ten stan trwa od niedzieli i więc nie jest to kwestia kilku minut.
    Od razu poinformuje, że nie jest to także kwestia antywirusa, gdyż robiłam to wszystko potem już przy nim jak był wyłączony.

Obecnie wchodzę tam przez serwer proxy lub przez inny komputer podłaczony do sieci zdalnie lecz rozwiązanie to jest bardzo wolne.

Support gry po wielu wiadomościach stwierdził, że:
    "Sprawdziliśmy to na wszelkie możliwe sposoby imperiumojca.pl po naszej stronie działa poprawnie więc nie jesteśmy w stanie Pani pomóc. Problem ewidentnie tkwi po Pani stronie a tego nie jesteśmy już w stanie sprawdzić. Może ktoś Pani zwyczajnie zablokował dostęp do strony na komputerze? pozdrawiam"

Po tej wiadomości postanowiłam zmienić DNSy - sugerując się innymi tematami na tym forum i ustawiam Google czyli 8.8.8.8 alt 8.8.4.4.
    Niestety nic to nie zmieniło :(
    Czy ma ktoś jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu??

Pozdrawiam :)
  • Poziom 43  
    start/uruchom/cmd
    w czarne okienko wpisz:
    ping imperiumojca.pl
    nslookup 91.208.189.40
    zrób screena i pokaz wynik.
    Ściągnij CCleaner i poczyść cache przeglądarek.

Uruchom w trybie awaryjnym kompa z obsługą sieci i zobacz czy problem występuje.
  • Poziom 9  
    robokop: Niestety po wpisaniu http://91.208.189.40 efekt jest taki sam jak był na początku :(
    hermes-80: Czyszczenie cachy wykonałam na poczatku, ale powtórzyłam czynność i nic nie dało :( Oto screen cmd
    Imperium Ojca - problem z wejściem na stronę internetową
  • Poziom 43  
    A co z trybem awaryjnym ??
  • Poziom 16  
    W domu router czy bezpośrednio do kompa?
  • Poziom 43  
    To dziwne u mnie ping dochodzi do strony i strona odpowiada, a u ciebie brak komunikacji.
  • Poziom 9  
    Właśnie pisze z trybu awaryjnego z obsługą sieci i niestety dokładnie to samo co wcześniej :(
    Żeby wykluczyć część możliwości podłączyłam lapcia kablem od modemu.
  • Poziom 9  
    Nie mogłam zostać zbanowana bo w tym momencie używam Team Viewera z kompa z pracy.
    Na kompie w pracy, na komórce, działa bez problemu. Nie mogę się dostać nawet na stronę główną, a support twierdzi, że u nich jest wszystko ok.
  • Poziom 43  
    Cytat:
    używam Team Viewera z kompa z pracy
    - fajna praca ;) może cie szef nakrył ;).
    Dzwoń do swojego ISP może on coś namieszał bo nie masz komunikacji z tym IP ze swojej sieci.
  • Moderator Samochody
    wigunia napisał:
    Nie mogłam zostać zbanowana bo w tym momencie używam Team Viewera z kompa z pracy.
    Na kompie w pracy, na komórce, działa bez problemu. Nie mogę się dostać nawet na stronę główną, a support twierdzi, że u nich jest wszystko ok.

Nie zbanowany profil kwiatuszku, tylko albo IP albo cała pula Twojego dostawcy internetu.
  • Poziom 16  
    Jak nie masz w domu routera to admin Aster City zablokował.
  • Poziom 43  
    Cytat:
    Jak nie masz w domu routera to admin Aster City zablokował

A co ma router do blokowania przez Aster - nie rozumiem tego zdania.
  • Poziom 9  
    Hmmm.... Dzwoniłam do Aster. Poinformowali mnie, że oni niczego nie blokują bo nie maja nawet takiej możliwości. Po długiej wymianie zdań, Pan stwierdził, że mogę jedynie zmienić IP jak mi na tym zależy, ale zmiana nie wiadomo ile będzie trwała. Czy to może pomóc??
  • Poziom 16  
    Jak ktoś lubi grzebać to może przypadkiem zablokować niektóre adresy na routerze. A jak routera nie ma to zostaje tylko wina ISP. Już rozumiesz?
  • Poziom 43  
    To zależy czy nowe IP też będzie miało ten sam problem. Niech najpierw sprawdza u siebie czy z nowym IP ta strona chodzi.

A do supportu imperiom podaj swój publiczny IP i niech ci odpowiedzą czy czasem cie nie zablokowali.

Cytat:
    Jak ktoś lubi grzebać to może przypadkiem zablokować niektóre adresy na routerze
    Weź i nie wyciągaj królika z kapelusza. Przecież pisała, że jest bezpośrednio podłączona przez modem i w trybie awaryjnym - czytaj ze zrozumieniem posty :!:
  • Poziom 9  
    OK. Wiadomość do supportu gry wysłana, prośba do aster o zmianę IP na sprawne też. Teraz mogę chyba jedynie trzymać kciuki :)
  • Poziom 9  
    A jednak u nich nie było wszystko ok :P
    Po 3 wiadomościach dziennie do supportu uzyskałam odpowiedź, że
    zablokowali moje IP bo jestem killerem ich serwerów :D
    :crazyeyes:
    Stwierdzili, że odblokowali mi IP, ale jak sytuacja się powtórzy to mnie zbanują
    :lol: Brawo dla supportu, że po 2 tygodniach odblokowali to co ponoć nie było zablokowane :D
    W tej samej wiadomości użyli tylu określeń mnie, że szok - począwszy od bota, cyborga, a na kilerze serwerów kończąc :D
    Dziękuje wszystkim za chęć pomocy :)