Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Twinhann VP-7021, windows 7, problem ze sterownikiem

kk1990 07 Sty 2011 23:53 1130 0
    kk1990
    Poziom 10  
    Witam

Niedawno zakupiłem tuner twinhan vp-7021 usb dokładna specyfikacja tutaj

I mam pewien dość poważny problem, z którym walczę już od pewnego czasu. Otóż:
    Tuner jest bez wątpienia sprawny, na oryginalnych sterownikach i dołączonym
    oprogramowaniu TwinhanDTV, na systemie winXP 32bit działa naprawdę dobrze.
    Natomiast nie mogę odpalić go na lapku (win7 HP 64bit)
    Sterowniki dołączone na płycie są sterownikami WDM w wersji 32bit i za nic nie chcą się zainstalować na na 7.
    Znalazłem sterowniki BDA do tego tunera, w internecie, i tu zaczynają się spore schody.
    Po ich instalacji wszystko wydaje się ok, urządzenie widać systemie,
    i nie wyskakują żadne błędy.
    Gdy odpalam ProgDVB, / DVBDream / MyTheatre, widać kartę na sterownikach BDA,
    pojawia się poziom sygnału na transponderach (nieco zawyżony - ok 90%, ale jak odłącze kabel/zmienie transponder to spada)

Gdy skanuję transpondery/ lub całego satelitę, DVBDream i reszta programów znajduje kanały, ale wszystkie jako noname(numer), i są to nie TV/radio, ale dane (nie ma pidów video/audio), sytuacja jest podobna niemal we wszystkich programach do satki.

Kombinowałem juz niemal na wszystkie sposoby ze sterownikami i ich różnymi wersjami.
    Jestem niemal pewny ze to kwestia sterownika.
    Kiedy wgrywam gotową liste kanałów, wciaz nie ma obrazu i dzwieku, a poziom sygnału jest

Czy ktoś w was spotkał sie może z podobną sytuacją?

Co się stało z firmą twinhan - gdzie mogę znaleść jakies sterowniki/ kontakt z serwisem?

Z góry dziękuję za pomoc.

poniżej zamieszczam screeny z dvb dream, skanowany transponder 11393v 13e- paczka TVN-u

Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.