Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawala pompa paliwa Astra F

szelon 08 Sty 2011 16:45 2009 4
  • #1 08 Sty 2011 16:45
    szelon
    Poziom 8  

Witam. Siadła mi pompa paliwa, wymieniłem na inna(używaną). Odpaliłem samochód, wszystko działało dobrze. Auto chodziło w garażu jakieś 10min po czym wyjechałem nim. Po przejechaniu 15 metrów samochód zgasł. Wyciągnąłem pompę i podłączyłem ją na krótko. Słychać w niej tylko jakieś stuknięcia. Pierwszą pompę jak podłączam na krótko to nie słychać nic. Co może być przyczyną, że tak szybko siadła mi druga pompka?

0 4
  • #2 08 Sty 2011 16:48
    ociz
    Moderator Samochody

To że pewnie walała się gdzieś po kątach i rdzewiała.

0
  • #3 08 Sty 2011 16:54
    szelon
    Poziom 8  

Też o tym pomyślałem. Tylko że chodziła te kilka minut. Ale z drugiej strony jakby było jakieś zwarcie to pewnie najpierw poszedł by bezpiecznik

0
  • #4 08 Sty 2011 17:17
    ociz
    Moderator Samochody

Podam przykład. Kiedyś kolega kupił Golfa 3 który miał wtedy chyba 8 lat i 14000 km przebiegu. Był jak nowy i wszytko działało w nim idealnie jak w nowym samochodzie. Ale jak przejechał 10000km pociekły w nim wszystkie amortyzatory, posypały się wszystkie możliwe łożyska(w kołach, napinaczach pasków, w sprężarce klimatyzacji) wszystkie gumowe elementy zawieszenia i dużo innych pierdółek. Fajnie nie?

0
  • #5 08 Sty 2011 21:18
    szelon
    Poziom 8  

Pompa musiała zaciągnąć trochę syfu i zablokowała się. Zmieniłem jej biegunowość i kręcąc w drugą stronę wypluła to i od tego momentu już z nią wszystko w porządku:)

0
  Szukaj w 5mln produktów