Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Manta 069 HDMI nie odtwarza przegrywanych płyt.

Pamek 08 Sty 2011 16:46 5252 7
  • Poziom 11  
    Witam. Kupilem DVD Manta 069 gdy wkladam plyte dvd/cd lub Pendrive z filmami w foramcie .avi pisze ze "not support video file" (nie odtwarza w danym formacie), z tego co wiem manty nigdy nie mialy problemu z tymi plikami. Wiec pytanie czy ten model nie czyta tego foramtu ( wrecz niemozliwe) czy dvd jakies trefne? Prosze o pomoc bo nie wiem co robic.
  • Poziom 9  
    Czasami mam tak jak nazwa jest za dluga luba ma "dziwne" znaki

Niedawno to kupiłem ale nie jestem zadowolony
    pilot ma zasieg 1,5m :(
    musze nazwy plikow zmieniac
    no i literki w napisach taki małe

potrafi ktos powiedziec jak zmienic wielkosc czcionki ?
    albo jakis inny soft ?

wczesniej miałem vive, niebo i ziemia :)
  • Poziom 11  
    Patrzylem w innej Mancie, Samsungu i w tych dwoch to samo.
  • Poziom 37  
    Trzeba zacząć od tego, że avi to nie jest 1 format. Dany film może być spakowany za pomocą różnych kodeków i jedne kodeki manta będzie widzieć innych nie i raczej nic się na to nie poradzi. Trzeba film przegrać na taki kodek, który dane dvd widzi i wtedy nie ma problemu.
  • Poziom 2  
    Witam, zakupilam wczoraj Mante dvd 069 i mam problem z odtwarzaniem wiekszosci plyt. Plyty te dzialaly bez problemu na wczesniejszej mancie a na tej 80% nie dziala i pokazuje sie info 'not supported format'. Niektore filmy dzialaja ale nie maja glosu. Probowalam wgrac upgrade ktory byl wspomniany wczesniej jak i zmienilam ustawienia i nic nie pomoglo. Jestem niesamowicie zawiedziona tym odtwarzaczem. Kupuje Mante od 8 lat, mialam juz 4 rozne egzemplarze kupione dla siebie i rodziny i nigdy nie mialam zadnych problemow a to to jest jakas pomylka. Czy moge wgrac jakies kodeki? Bardzo prosze o odpowiedz bo moj syn jest strasznie rozzalony bo nie moze ogladac swoich bajek, ktore bez problemu dzialaly na poprzedniej mancie.
  • Poziom 37  
    Koleżanko odpowiedz masz wyżej dla pewności można na komputerze porównać formaty odtwarzanych filmów i tych nieodtwarzanych i wszystko się wyjaśni kodeków innych wgrać się nie da.
  • Poziom 2  
    Ja to rozumiem, ze kodeki moga byc nie odtwarzane przez to dvd. pytam wiec czemu Manta niszczy swoje dobre imie wypuszczajac na rynek takie badziewie? Skoro Manta Emperor 2 i Manta DVD059 odtwarzaja te plyty oczekiwalam ze nowsze dvd powinno byc lepsze a nie nieporownywalnie gorsze. Tamte odtwarzaja wszystko tylko nie plyty chodnikowe a to to jak lotto, predzej trafie 6stke niz na dzialajajaca plyte. Jestem tak zawiedziona ze bedzie to moj ostatni zakup Manty.
  • Poziom 37  
    teone napisał:
    Ja to rozumiem, ze kodeki moga byc nie odtwarzane przez to dvd. pytam wiec czemu Manta niszczy swoje dobre imie
    No te pytanie koleżanka powinna zadać Mancie a nie nam. Swoją drogą jak nie wiadomo o co chodzi to często chodzi o pieniądze może ktoś się doszukał że trzeba by pobrać opłaty licencyjne może coś innego np że stary nie obsługuje HDMI i mieli więcej miejsca na kodeki a w nowym z racji HDMI jej zabrakło. Żeby wiedzieć konkretnie o co chodzi koleżanka musi porównać płyty odtwarzane z tymi nieodtwarzanymi inaczej nie dowiemy co jest problemem.