Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Znikły dane z karty pamięci nokia co zrobić

08 Sty 2011 17:56 1990 7
  • Poziom 12  
    Witam dzisiaj w swojej nokii e66 znikły mi wszystkie wiadomości pliki itp. Karta była pełna 1gb 1mb tylko wolnego miejsca. We właściwościach pisze że jest zajęta ale ich nie widać, są tylko plik o nazwie "dwa takie kwadraciki" i drugi folder z trzema kwadracikami widoczny przez mgłę, który jest ukryty a gdy próbuje go otworzyć pisze że nazwa jest niepoprawna i nie można otworzyć. Mogę odzyskać jakoś te pliki? Bardzo mi zależy.
  • Poziom 26  
    Włóż do czytnika i zobacz czy widać coś więcej.
  • Poziom 12  
    To właśnie pisałem że po włożeniu do czytnika tak się dzieje te pliki.
  • Poziom 10  
    Spróbuj programem BadCopy PRO, mi kiedyś udało sie odzyskać spory kawałek danych z wielokrotnie formatowanego pena.
    Pozdrawiam
  • Moderator - GSM
    tg23tm napisał:
    Spróbuj programem BadCopy PRO, mi kiedyś udało sie odzyskać spory kawałek danych z wielokrotnie formatowanego pena.
    Pozdrawiam

Program który polecasz kosztuje 39,50$- http://www.jufsoft.com/badcopy/order.asp także wątpie że autor skusi się na niego.
    Istnieje wiele darmowych programów do odzyskiwania danych - www.google.pl
  • Poziom 10  
    istnieje wersja demonstracyjna ja z niej korzystałem i odzyskałem dane;) więc nie jest tak źle.
  • Moderator - GSM
    tg23tm napisał:
    istnieje wersja demonstracyjna ja z niej korzystałem i odzyskałem dane;) więc nie jest tak źle.

Nie będę się kłócił- możesz obejrzeć odzyskane dane- ale nie zapisać w wersji demonstracyjnej.W jakim razie sens by miał zakup pełnej wersji skoro w demo można zrobić wszystko za free?:-D
    Znikły dane z karty pamięci nokia co zrobić
  • Poziom 10  
    a to ja chyba na cracowanej wersji to robiłem, no więc przepraszam za pomyłkę;)