Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z Skype rzut pamięci fizycznej.

08 Sty 2011 19:13 1855 12
  • Poziom 8  
    Witam serdecznie .
    Mam taki bardzo dziwny problem z skype. Podczas rozmowy z drugą osobą wszystko działa poprawnie jednak w momencie właczenia kamery przeze mnie lub przez drugą osobe komputer automatycznie wywala mi niebieski ekran z błedem " s3gcil_inv.dll " Przeinstalowałem juz system dwa razy i dzieje sie to samo. System xp pro. Jesli wie ktos jak to mozna rozwiązać bardzo bym prosił o pomoc. Pozdrawiam serdecznie.
  • Poziom 26  
    Podaj kod błędu (te cyferki).
  • Poziom 8  
    Podaje kod:

STOP: 0x0000008E(0xC000008E, 0xBF0F5078, 0xEC763390, 0x00000000)

s3gcil_inv.dll - adress BF0F5078 base at BF0F4000 dateStamp 45062001
  • Poziom 26  
    To błąd sterownika "W trybie jądra wygenerowano wyjątek, którego nie przechwycono. Najczęściej wynik braku zgodności sprzętowej" Najprościej uaktualnij sterownik powodujący błąd. Model karty graficznej? I ogólnie podaj cały konfig komputera.
  • Poziom 8  
    Nazwa modelu: Fujitsu Siemens AMILO La 1703
    Kategoria: notebook standardowy
    Typ: AMILO La 1703
    Wielkość: 356mm x 250mm x 21.1(front)/36.7(back) m (2.7 kg)
    Chipset: VIA K8N800
    Procesor: 1,8GHz (AMD Turion 64)
    Pamięć: 1024MB (PC4300 SO-DIMM 200pin (DDR2-533))
    Dysk twardy: 120GB SATA
    Ekran: 15.4' - 1280x800 (WXGA, 16:10)
    Grafika: S3 (aż 128MB VRAM)
    Sieci: modem (RJ-11), LAN 10/100 Mbit (RJ-45)
    Interfejs: USB 2.0, VGA (D-Sub konektor), mikrofon/line-in,

Karta graficzna to S3 Graphics Co., Ltd. model :(VIA Chrome 9 HC IGP)
  • Poziom 26  
    Ha, dobrze myślałem z tym s3 w nazwie sterownika. Zainstaluj starszy sterownik do grafiki. I było od razu pisać, że to laptop.
  • Poziom 8  
    No ok ale jesli jeszcze mozesz powiedziec mi bo szukałem na stronie S3 i nie ma starszego lub ja zle szukam .gdzie mozna ga sciagnąć
  • Poziom 8  
    Wogole nie da sie zainstalować starszej wersji sterownika. Po uruchomieniu instalatora pojawia sie taki o to problem : Setup was unable to complate the installation (Err Code-5) Details can be found at the end od the progress log C:\WINDOWS\s3iscfg.log

Nie wiem juz sam co robic zaczyna mnie to wszystko denerwowac. Odinstalowałem sterownik i dzieje sie to samo chce zainstalowac znowu to wyskakuje.
  • Poziom 27  
    Witaj.
    Jeśli mnie wzrok nie myli to ten komp nie posiada wbudowanej kamerki.
    Cytat:
    Fujitsu-Siemens Amilo La1703
    Notebook Specifications
    Fujitsu-Siemens Amilo La1703Notebook: Fujitsu-Siemens Amilo La1703
    Processor: AMD Mobile Sempron 3200+
    Graphics Adapter: VIA S3G UniChrome Pro 128 MB
    Display: 15.4 inch, 16:10, 1280x800 pixels
    Jaką więc posiadasz?
  • Poziom 8  
    Ten laptop nie ma kamery wbudowanej . Kamera to easy tuch et-454. Jest taka sprawa ze zrobiłem format i nie da sie zainstlowac starych sterowników wogole moge zainstalowac tego co mam na płytce od fujitsu. I cały czas ten sam problem pieprzony zrzut pamieci fizycznej. Od razu mowie ze kamera nie jest jakas wibitna .
  • Poziom 26  
    Też mam tą kamerę. Te stery z płytki dołączonej do niej u mnie powodowały taki sam problem. Poszukaj jakichś w internecie.
  • Poziom 8  
    tylko ze jak sciagnołem to dniej sterowniki ze strony producenta ale oczywiscie producent nie wstawił sterowników do tego modelu. I co najlepsze sciagnołem stery od innego modelu i włacze program Amcap i działa wszystko a jak juz włacze skype wszystko sie pieprzy.

Dodano po 46 [minuty]:

Już mi działa wszystko. Problem był jeden sciagnołem nowszą wersje skype 5.1 i wszystko działa. Dziekuje wszystkim za pomoc w tej sprawie.