Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

almera n16 (problem z alarmem)

karolesko 08 Jan 2011 19:59 2298 1
    karolesko
    Level 9  
    Witam wszystkich i proszę o poradę , a mianowicie alarm moim aucie jakiś seryjny nats clifford czy coś tam, zaczął się dziwnie zachowywać już od początku poprzedniego roku zaraz po zimie, zaczęło się od tego że alarm a dokładnie dźwięk syreny jest taki przytłumiony taki piskliwy i cichutki jak by syrena była zalana bo jak jest ciepło i sucho to pika głośno i wyraźnie przy uzbrajaniu, kolejnym dziwnym zjawiskiem było niepokojąco brzmiące brzęczenie było to po zimie takie jak by wycie jęczenie przez krtań spanikowałem ale później nigdy to się nie stało , następnie na wiosnę założyłem car audio (wzmaCNIACZ GŁOSNIKI ODSEPAROWANE I SUBWOFFER)
    i padł czujnik zbicia szyby bo non stop mi wył alarm bo jak zakleiłem go taśmą to się nie włącza więc tak wnioskuje albo mi rozregulowali alarm ale powiedzieli że czujnik padł bo słabiutki jakiś, no ale przejdzmy do sedna problemu , do brzeczącego dźwieku który niedawno powrócił po mrozachh brzmi to okropnie kiedyś wychodze z marketu a tu coś koło mojego auta wyje jak by kota zażynali nasłuchiwałem i stwierdziłem ze to dzwiek jak by żeził głośnik syreny wyłaczyłem ją kluczykiem i ucieło dokuczliwy dzwięk czyli jak by wiadomo co jakieś zwarcie w syrenie ? i co ja z tym mam zrobić ? jak sądzicie co to jest? PRZEPRASZAM ZA BŁĘDY !!!
    CameR

Moderator of Vehicle Security
    Wymienić syrenkę, bo dogorywa.
    Czujnik zbicia szyby uszkodził się od drgań jakie powoduje subwoofer.