Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dalej mam problem z Kenwood-em KRC 759R

mirkosst 13 Paź 2004 13:13 1453 6
  • #1 13 Paź 2004 13:13
    mirkosst
    Poziom 10  

Poprzedni pisałem:
    Po podłączeniu radia jest wszystko ok. Po wyłączeniu po jakimś czasie, kiedy jest podłączone do instalacji nie da się go załączyć. Po rozłączeniu przewodu zasilającego i ponownym podłączeniu, znowu da się go włączyć. I tak cały czas.
    Zgodnie z poradami dałem do zakładu "radio code", gdyż tak jak w odpowiedzi fachowca na forum elektroda rzeczywiście wyłączał się po ok 30-40 min.
    Radio poleżało 4 dni i nic. Gościu powiedział, że programowo jest wszystko ok. Mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim, może ktoś odpowie mi z tego rejonu; albo proszę o przesłanie jakiegoś pliku do przeprogramowania procesora, to pójdę do tego samego zakładu i poproszę o wgranie. Nie wiem czy gość jest "cienki bolek", czy rzeczywiście jest jakiś problem. A może da się coś zresetować z prcedury serwisowej? Dziękuję za poprzednie porady i z góry za nowe.
    Mirek :cry:
    PS. Probowałem ostatnio wprowadzić kod. Zakodowało się, ajakże, ale po odłączeniu napięcia i po ponownym podłączeniu wyświetla code off i nie wymaga wprowadzenia kodu.

0 6
  • #2 13 Paź 2004 20:56
    erel
    Poziom 19  

Jest po prostu źle odkodowane - zanieś do serwisu najpierw pytając czy jest w stanie to wogóle zrobić.

0
  • #3 13 Paź 2004 22:59
    bol123
    Poziom 22  

Prawdopodobnie gość z zakładu radio code nie miał zielonego pojęcia o tych sprawach i włączył radio które pograło mu kilkanaście minut no i stwierdził że jest o.k a nie sprawdził zawartości pamięci a to przecież proste radio tylko trzeba wiedzieć co w której komórce zmienić i juz sie nie wyłączy :idea:

0
  • #4 13 Paź 2004 23:16
    SANDRA
    Poziom 20  

Programowo jest gó...... ok. Niech Ci ten "cienki Bolek", jak go nazwałeś, da mapę pamięci zczytaną z Kena. Umieść ją tutaj a ktoś Ci poprawi i będzie grać. Swoją drogą po wgraniu odczekałbym przy nim te pół godziny i zarządał zwrotu części kasy, no bo skoro programowo było ok to ciekawe co za krasnal jaja sobie robił ?

Jarek

0
  • #5 15 Paź 2004 16:41
    fiszer
    Poziom 17  

Teraz jak było w tylu serwisach to tylo cud może to radio uzdrowić,a ten cud to trafić na odpowiedniego człowieka co się na tym zna.
    Z Ostrowca do Starachowic to niedaleko :)

0
  • #6 18 Paź 2004 11:27
    pietrek_pl
    Poziom 19  

Nie trzeba cudu ale dobrego fachowca. Spytaj w zakładzie na Sienkiewicza w Ostrowcu.

0
  • #7 24 Kwi 2008 23:14
    darodaro321
    Poziom 2  

A czy panel sie otwiera czy tylko silnik popracuje i sie nie otworzy . Jeżeli tak to w prawym dolnym rogu zamkniętego panela znajduje sie przycisk on jest pod naklejką lecz jeżeli naciśniesz go po włączeniu zasilania to panel powinien sie otworzyć .

0
  Szukaj w 5mln produktów