Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Domykanie szyb z pilota. Co muszę dokupić?

09 Sty 2011 16:28 1871 6
  • Poziom 9  
    Witam wiem , że było dużo na ten temat ale nurtuje mnie jeden problem? Otóż ze 4 lata do tyłu montowałem alarm do swojego golfa i z powodu dodatkowych kosztów odmówiłem dołożenia modułu z funkcją domykania szyb z pilota. Po kilku latach stwierdziłem jednak że może coś takiego sobie założę. Tu moje pytanie co muszę dokupić i co zrobic? Alarm montowany na własną rękę przez jakiegoś elektromechanika z którym już nie mam kontaktu, oczywiście nie oryginalny. Za żadne skarby nie mogę doszukać się nazwy( firmy) alarmu ale jest on podłączony do centralnego zamka i świateł awaryjnych, posiada funkcje panick i ma dodatkowe czujniki. Co do auta to mk4 moduł komfortu 1J0 959 799 Q , otwiera i zamyka wszystkie szyby po przekręceniu i przytrzymaniu kluczyka. proszę o odpowiedz.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Można i za 15 zł bez wymiany alarmu. Wystarczy prosta czasówka.
  • Poziom 9  
    A można prościej kolego co i jak z tą czasówką ? Kolega mówił ze może wychodzić od alarmu niepodłączony kabelek który daje napięcie 30s po zamknięciu i trzeba go podpiąć pod zamykanie czy coś takiego bez dodatkowych kosztów, ale nie wiem czy to prawda. Jak by ktoś mógł prosty sposób wyjaśnić co kupić i do czego podpiąć? ż góry dzięki.
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Może. Ale to trzeba znać model alarmu.
    Jak nie ma, to można alarm wymienić na taki, który posiada takie wyjście.
    ale dysponujesz też sygnałem "zamknij" centralnego zamka, z którego można wysterować dodatkową czasówkę, a z niej podać sygnał na domykanie.
    Przy odrobinie sprytu można nawet wykorzystać czasówkę oświetlenia kabiny, choćby z poloneza...
  • Poziom 9  
    Dzięki Błażej jak tylko będę miał trochę więcej czasu to będę z tym dłubał.
  • Poziom 9  
    Cześć trochę czasu minęło od ostatniego postu ale dopiero dzisiaj znalazłem chwilę czasu i dostałem się do tego alarmu, jest to MAGIC ALARM 440+. Szukałem trochę w google i jednak jest potrzebny dodatkowy moduł do otwierania szyb chyba ,że auto jest w niego wyposażone(przynajmniej tak pisze ). Proszę o jakieś porady co zrobić aby było dobrze i w miarę tanio. Z góry dzięki.