Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Końcówka mocy i przed wzmacniacz kontra wzmacniacz

odlocik1991 09 Sty 2011 21:10 1487 8
  • #1 09 Sty 2011 21:10
    odlocik1991
    Poziom 12  

Witam wszystkich chciał bym zaczerpnąć porady doświadczonych audiofili chodzi mi o to co lepiej wybrać czy wzmacniacz czy lepiej przed wzmacniacz i do tego jakąś końcówkę mocy ? nie mam zbyt dużych wymagań chodzi o udzwignięcie kolumn powiedzmy altus 200 i podobnych
    Pozdrawiam Odlocik1991

0 8
  • #2 09 Sty 2011 21:33
    zukzukzuk
    Poziom 20  

odlocik1991 napisał:
    Witam wszystkich chciał bym zaczerpnąć porady doświadczonych audiofili chodzi mi o to co lepiej wybrać czy wzmacniacz czy lepiej przed wzmacniacz i do tego jakąś końcówkę mocy ? nie mam zbyt dużych wymagań chodzi o udzwignięcie kolumn powiedzmy altus 200 i podobnych
    Pozdrawiam Odlocik1991

Bardziej audiofilsko jest mieć/grać na zestawie pre+amp.
    Lecz piszesz, że nie masz dużych wymagań...

Altusy 200 "udźwignie" np. budżetowa integra Denona, Yamahy, czy Onkyo.
    Poza wszystkim - to nie są audiofilskie kolumny...

Pozdrawiam!

0
  • #3 09 Sty 2011 21:36
    odlocik1991
    Poziom 12  

W takim razie za jaką kwotę kupię już sprzęt który mnie zadowoli ? mieszkam w bloku więc dyskoteki na nim robił nie będę :) ale żeby miała troche zapasu mocy gdy najdzie mnie ochota na podkręcenie :)

0
  • #4 09 Sty 2011 22:58
    zukzukzuk
    Poziom 20  

A tego to nie wiem:?:

Ale możesz zdradzić, ile masz do wydania? Jaki masz metraż.
    I na jaki sprzęt zdecydowałeś się? Pre + amp, czy wzmacniacz zintegrowany?

0
  • #5 10 Sty 2011 11:43
    przemo-lukas
    VIP Zasłużony dla elektroda

odlocik1991 napisał:
    W takim razie za jaką kwotę kupię już sprzęt który mnie zadowoli ?

Bardzo dziwne pytanie. Kolego, jaki sprzęt słyszałeś? Co Tobie odpowiada? Jakim budżetem dysponujesz? Jakie pomieszczenie? Preferowane gatunki muzyczne?

0
  • #6 11 Sty 2011 12:21
    odlocik1991
    Poziom 12  

zukzukzuk napisał:
    A tego to nie wiem:?:

Ale możesz zdradzić, ile masz do wydania? Jaki masz metraż.
    I na jaki sprzęt zdecydowałeś się? Pre + amp, czy wzmacniacz zintegrowany?

co do kwoty to jeszcze nie wiem ale raczej dużo to nie bedzie od 500zł do max 1000zł ale tego nie jestem pewien wiem ze to mało chodzi mi raczej o stary sprzęt co do metraża szczerze to nie wiem ale cos około 25-29 metrów do tej pory urzywałem tylko wzmacniaczy zintegrowanych więc ciężko mi sie zdecydować i dlatego założyłem ten temat :)

Dodano po 8 [minuty]:

przemo-lukas napisał:
    odlocik1991 napisał:
    W takim razie za jaką kwotę kupię już sprzęt który mnie zadowoli ?

Bardzo dziwne pytanie. Kolego, jaki sprzęt słyszałeś? Co Tobie odpowiada? Jakim budżetem dysponujesz? Jakie pomieszczenie? Preferowane gatunki muzyczne?

miałem doczynienia jedynie z technics su-8022 , UNITRA PW 3015 ,i jeszcze jedną unitrą taką całą w drewnie ale nie pamiętam juz modelu co mi odpowiada to właśnie nie wiem bo do tej pory słyszałem tylko wzmacniacze zintegrowane i dlatego pomysł na zmiane na przedwzmacniacz i końcówke mocy budżet 500-1000zł pomieszczenie opisałem wyżej gatunki muzyczne techno trance sporadycznie HH

0
  • #9 13 Sty 2011 00:14
    odlocik1991
    Poziom 12  

dziekuje za pomoc zamykam temat :) a więc wybieram przedwzmacniqacz i końcówke mocy Pozdrawiam

0