Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Internet PLAY - antena zewnętrzna Huawei E173u

10 Sty 2011 05:18 4837 1
  • Poziom 9  
    Witam!
    Chciałbym założyć internet u mojej dziewczyny. Mam modem Huawei E220 po podpięciu go do komputera z moją kartą play korzystam z pakietu Play Online. Gdy modem znajduje się w środku to zasięg jest dość słaby, po wystawieniu go za okno na przedłużce 1,8m znacznie się poprawia w 80% serfowania, przeglądanie stron sprawia wręcz przyjemność ;) Zasięg 3 lub 4 kreseczki EDGE.

Chciałbym zakupić neta w play i mam dylemat. Czy wziąć Dla posiadaczy modemu i trzymać ten modem E220 za oknem wtedy mam 10GB neta na tylko 12miesięcy za 45zł. Czy wziąć Play online z modemem Huawei e173u i dokupić do niego antenę zewnętrzną z tym że mam 5GB za 45zł (na 18miesięcy [w e-shopie 4miechy za 1zł w salonie 3msc. za 1zł]) nie wiem w sumie ile ona tam może przez miesiąc wykorzystać, ale jakby brakło czasem można dokupić choć to nie jest tanie 1GB - 15zł tym bardziej że abonament kosztuje 45zł a to nie mało :/
    Chyba, że w play jest tak że po wykorzystaniu limitu GB internet nadal jest tylko spada jego prędkość, jest takie coś?
    Jeszcze proszę o doradzenie ewentualnie jaką antenę kupić ? Coś takiego np. nr aukcji: 1383172978 lub 1389305829

Taka antena powinna dość dobrze wzmocnić sygnał, tym bardziej jeśli ustawiłbym ją za oknem. Co o nich sądzicie, która lepsza, może inne propozycje prosiłbym o nr. aukcji z allegro od razu mógłbym kupić :] max 50zł z wysyłką.

Bardzo was proszę o konkrety. Zależy mi aby podjąć dobrą decyzję

Ps. dodam ze z tym E220 za oknem to trochę uciążliwe ciągle go tam wystawiać, i jeszcze puki biurka nie ma komp stoi dalej od okna więc kabel leci po ziemi do okna :/
  • Poziom 9  
    Nikt mi nie pomoże? :(