Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

Montaż halogenów VW Polo 9N

Micoss 10 Sty 2011 10:12 3406 1
  • Montaż halogenów VW Polo 9N

Poziom 17  

Witam posiadam VW Polo 9N (okular), chcę sobie w tym aucie zamontować halogeny. Swój cel chcę tak zrealizować aby "wszystko" wyglądało jak oryginał.
    Z tego co się rozglądałem w przednim zderzaku wyciągam z lewej i prawej strony atrapę, kupuje nowe z wycięciem pod halogen, do tego dwa halogeny i mam. Koszt tego wynosi (kratka 17 zł * 2szt = 34złi do tego wda halogeny po 59zł = 118zł). Instalacją i podłączeniem tego się nie martwię bo z tym sobie dam radę, ale mam problem bo chciałbym wyciągnąć oryginalny włącznik świateł który mam do tej pory (bez opcji halogenów) i zastąpić go takim samym z opcją halogenów. Jeśli ktoś może mi np. podać linka z allegro takiego włącznik który będzie pasował to będę wdzięczny. Rozważam też włączanie tych halogenów poprzez dołożenie takiego przycisku jak jest do grzania tylnej szyby w środkowym panelu, lecz jednak wolałbym ta pierwszą opcję. Napiszcie swoje sugestię, może ktoś już coś takiego robił, za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje. Pozdrawiam

4 1
    Poziom 8  

Witam,
    W jaki sposób podłączyłeś halogeny do instalacji??
    Czy Polo 9N posiada oryginalne wiązki zostawione gdzieś pod maską czy trzeba ciągnąć swoje wiązki i wpinać sie w instalację??
    Jeśli trzeba to czy możesz opisać jak i gdzie się wpinać??

1