Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lg kp 500 po wymianie wyświetlacza czarny ekran

playboy15 10 Jan 2011 14:40 5213 8
    playboy15
    Level 9  
    Witam. Wymienilem Wyswietlacz w moim lg kp 500. Ale Jest Nastepujacy Problem. Gdy Zaloncze Tel wyswietlacz podswietla sie ale dalej jest czarny i nie Wiem co mam z tym dalej zrobic. Prosze o Pomoc. Z Gory Dzieki
  • Helpful post
    *HaKeR*
    Level 26  
    Sprawdź czy dobrze wpięty z złącze LCD na płycie i czy nie widać uszkodzeń tego złącza. Rozumie że stary działał prawidłowo a wymieniłeś ponieważ był uszkodzony tzn. pęknięty? Jeśli tak to może LCD najtańszy wyprodukowany w chinach. Sprawdź najlepiej na oryginalnym.
    playboy15
    Level 9  
    Czy To Tez Moze Byc Poblem z Soft ??
    Kamil_GSM
    Level 12  
    A czy telefon wydaje dźwięki jak włącza się, dotykasz ekranu ?
    playboy15
    Level 9  
    Nie Poniewaz Przed Peknieciem Wyswietlacza Milalem wyciszony ale jak jest slaba bateria to wydaje dzwiek. Wyswietlacz Jest Ok. Sprawdzilem na innym Tel. To Teraz Moze byc Tylko wina Soft.
  • Helpful post
    *HaKeR*
    Level 26  
    O ile nie uszkodziłeś nic na płycie podczas wymiany. Lub jeśli nie uszkodził się telefon podczas upadku kiedy rozbił się LCD.
    playboy15
    Level 9  
    Znasz Moze Jakis Pogram Co Moge Zmienic Softa w Tel ??
    Fu-Fu
    Level 22  
    Witam!
    Mam ten sam problem, ale więcej szczegółów;)

Telefon był po upadku, na poczatku myślałem ze do wimiany LCD, ale przełożyłem LCD i dalej to samo. Telefon jak sie włącza to słychać dżwięk, a gdy przełozyłem płyte do sptawnego KP500 to też był czarny LCD, więc uszkodzenie jest na płycie głównej.
    Co należy sprawdzić?
    Pozdrawiam!
    poochone
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Fu-Fu wrote:
    Witam!
    Mam ten sam problem, ale więcej szczegółów;)

Telefon był po upadku, na poczatku myślałem ze do wimiany LCD, ale przełożyłem LCD i dalej to samo. Telefon jak sie włącza to słychać dżwięk, a gdy przełozyłem płyte do sptawnego KP500 to też był czarny LCD, więc uszkodzenie jest na płycie głównej.
    Co należy sprawdzić?
    Pozdrawiam!

Wziąść serwisówke w dłoń i sprawdzić