Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nubira II Lpg. Z centralką lovato. Nie słychać parownika.

10 Sty 2011 18:34 2916 3
 • Poziom 8  
  Mam instalację z centralką lovato, wszystko działało pięknie aż do wczoraj, centralka jest z 1 przyciskiem przełączała na Lpg przy spadku obrotów niezależnie od temp silnika(kontrolka z czerwonej na żółtą), jeśli przytrzymało się przycisk przed włączeniem zapłonu odpalał na gazie(kontrolka migała czerwony żółty cały czas) samochód pracował dobrze troszkę za dużo palił. Obecnie na benzynie pracuje, przy spadku obrotów kontrolka zmienia kolor nie słychać parownika. Nie słychać także przy uruchamianiu na gazie.


  Nubira II Lpg. Z centralką lovato. Nie słychać parownika.

 • Poziom 21  
  Jeśli się ktoś bawił stacyjką to ta centralka została rozprogramowana.Znajdę instrukcję jej zaprogramowania i po przyjściu z pracy napiszę jak to zrobić.
 • Pomocny post

  Poziom 21  
  Zmiana parametrów przełącznika.Modyfikację progu przełącznika można zawsze wykonać postępując w następujący sposób: Włączyć zapłon bez uruchamiania silnika i odczekać 5 sekund. Wyłączyć zapłon. Włączyć zapłon i uruchomić silnik przytrzymując przełącznik. Czerwona dioda pulsuje kolorem czerwonym. Uwolnić przełącznik i podnieść obroty silnika do żądanego progu. Przycisnąć przełącznik by zakodować żądany próg przełączania. Zmieniając obroty silnika sprawdzamy czy modyfikacja zakończyła się poprawnie.
 • Poziom 8  
  Dziękuję kolego, jak się okazało, kostka wpięta do sterownika nie łączyłą, pomogło wyczyszczenie, jeszcze raz dzięki za pomoc.