Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

VW Passat B5 - rozładowany akumulator, jak otworzyć auto?

ZdenekBlacha 10 Jan 2011 22:59 26436 8
    ZdenekBlacha
    Level 13  
    Witam,
    Auto stało prawie miesiąc nieużywane i padł akumulator. Lampka alarmu nie mruga. Kluczykiem nie da rady, bo zamki nigdy nie działały, zawsze otwierałem auto z pilota. Jak się teraz dostać do auta bez wybijania szyby lub chociaż otworzyć maskę?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    slawek87
    Level 19  
    1 a próbowałeś bagażnikiem
    2 połóż się pod przód auta i poszukaj linki do otwarcia maski pociągnij i macha otwarta prostownik i do roboty
    3 jak nie da rady w te sposoby to jest jeszcze jeden może dziwny ale skuteczny weź prostownik połóż się pod auto plus chwyć do 8 śruby rozrusznika oczywiście tego co idzie do akumulatora a minus na masę silnika jak się podładuje otworzysz z pilota
    bolek
    Level 35  
    Zapewne do stałego plusa się nie dostaniesz (np przy rozruszniku), więc pozostaje ci posiedzieć chwile na googlach, możliwości multum- klinek, balonik w drzwi, kończąc na utracie paru groszy i odwiedzinach kogoś kto się na tym zna...
    jac_m
    Level 2  
    Witam. Mam podobny problem co autor, z tym ze u mnie auto otwieralo sie z kluczyka przez centralny, mechanicznie gdy nie ma prądu nie da się otworzyć z kluczyka.
    Moje pytanie czy można podać prąd przez gniazdo zapalniczki w bagażniku?
    User removed account
    User removed account  
    jac_m
    Level 2  
    no właśnie się nie da, duży opór efekt złamany kluczyk scyzoryk (grot cały)
    ZdenekBlacha
    Level 13  
    U mnie udało się jednak otworzyć kluczykiem. Za to padł moduł komfortu, a nie akumulator.
    jac_m
    Level 2  
    Czy można podać napięcie przez gniazdo 12V w bagażniku? żeby tylko centralny zadziałał