Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat B5 - rozładowany akumulator, jak otworzyć auto?

10 Sty 2011 22:59 21900 8
  • Poziom 13  
    Witam,
    Auto stało prawie miesiąc nieużywane i padł akumulator. Lampka alarmu nie mruga. Kluczykiem nie da rady, bo zamki nigdy nie działały, zawsze otwierałem auto z pilota. Jak się teraz dostać do auta bez wybijania szyby lub chociaż otworzyć maskę?
  • Poziom 18  
    1 a próbowałeś bagażnikiem
    2 połóż się pod przód auta i poszukaj linki do otwarcia maski pociągnij i macha otwarta prostownik i do roboty
    3 jak nie da rady w te sposoby to jest jeszcze jeden może dziwny ale skuteczny weź prostownik połóż się pod auto plus chwyć do 8 śruby rozrusznika oczywiście tego co idzie do akumulatora a minus na masę silnika jak się podładuje otworzysz z pilota
  • Specjalista - oświetlenie sceniczne
    Zapewne do stałego plusa się nie dostaniesz (np przy rozruszniku), więc pozostaje ci posiedzieć chwile na googlach, możliwości multum- klinek, balonik w drzwi, kończąc na utracie paru groszy i odwiedzinach kogoś kto się na tym zna...
  • Poziom 2  
    Witam. Mam podobny problem co autor, z tym ze u mnie auto otwieralo sie z kluczyka przez centralny, mechanicznie gdy nie ma prądu nie da się otworzyć z kluczyka.
    Moje pytanie czy można podać prąd przez gniazdo zapalniczki w bagażniku?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    no właśnie się nie da, duży opór efekt złamany kluczyk scyzoryk (grot cały)
  • Poziom 13  
    U mnie udało się jednak otworzyć kluczykiem. Za to padł moduł komfortu, a nie akumulator.
  • Poziom 2  
    Czy można podać napięcie przez gniazdo 12V w bagażniku? żeby tylko centralny zadziałał