Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda Accord 96 rok 2.0L Brak iskry

10 Sty 2011 23:04 3546 8
  • Poziom 15  
    Witam mam taki problem Honda accord przestała nagle palić.Sprawdziłem paliwo ,pompka podaje.Po sprawdzeniu iskry -Brak.Kontrolki na liczniku wporzadku,immo działa.Czy ktoś się spotkał z takim przypadkiem?
  • Poziom 28  
    Sprawdż moduł w aparacie zapłonowym oczywiście iskry nie ma ?
  • Poziom 15  
    Sprawdziłem moduł w aparacie zapłonowym wpinając diode i kręcąc rozrusznikiem dioda miga na to wychodzi ze moduł jest dobry.Cewka sprawdzona miernikiem uzwojenie wtórne i pierwotne zasilanie dochodzi ręce opadają.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    Motronic, zgadzam sie w 99,9 ale i głupio dodać tak jest. brałem na stół pykała iskra była włożyłem brak iskry , druga cewka zadziałało , gdzie problem, nieraz tak było w jednym chodzi w drugim nie i właśnie gdzie problem
  • Poziom 15  
    Cewka wymieniłem i wszystko Ok.Dziekuję za zainteresowanie.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Kolego miałem taki przypadek w Hondzie Accord 94r to jest to samo, kombinowałem ja i kombinował mechanik i nic, tak jak Ci piszą cewki miernikiem nie sprawdzisz. Ja w tym zamieszaniu po paru dniach kupiłem nowy aparat zapłonowy kosztował 350 zł(zaznaczam że to było 1,5 roku temu cena napewno się zmieniła) ale Honda jeździ do dzisiaj. Pozdrawiam
  • Poziom 15  
    wymiana cewki pomogła.