Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Alarm GMS small 210- jak wyłączyć kompletna zwiecha :(

omzig 14 Oct 2004 07:42 2030 3
    omzig
    Level 11  
    Witam;
    Padł mi akumulator, podczas próby uruchomienia samochodu uzbroił się alarm- i przestał reagować na pilota, przycisk serwisowy.
    Po naładowaniu akumulatora dalej to samo: wyje, nie działa serwisowe wyłączenie- jedynym sposobem na wyłączenie jest odłączenie alarmu .
    Sprawdzałem: przycisk serwisowy ma przejście, napięcie od stacyjki po przekręceniu kluczyka dochodzi do alarmu.
    Co zrobić? Czy alarm padł czy tylko coś się zawiesiło? Czy jest jakiś sposób na reset alarmu tego typu?
    wwojciula
    Level 17  
    Z tego co pamiętam to żeby wprogramować piloty to musisz przytrzymać przycisk awaryjny i 7-8 razy włączyć i wyłączyć zapłon aż syrenka wyda dźwięk. Naciśnij wtedy któryś przycisk w pilocie. Jeżeli alarm nie wejdzie w stan programowania, to próbuj włączać i wyłączać stacyjkę aż syrenka zadźwięczy(oczywiście cały czas trzymając wciśnięty przycisk awaryjny).
    Powodzenia.
    User removed account
    User removed account  
    grego070
    Level 11  
    mam ten sam problem, alarm był we fiacie doblo, działał ok aż pwenego dnia coś mu odbiło, po podłączeniu zasilania najpierw migają kierunki i dioda świeci, potem zaczyna migać dioda i włącza się syrenka, nie reaguje na przycisk serwisowy i załączanaie stacyjki - może się pamięć przykasowała - jak to sprawdzić, co można z tym zrobić?