Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vista błąd zainstalowania sp system się nie uruchamia .

manek1234 12 Sty 2011 13:37 923 0
    manek1234
    Poziom 10  
    witam
    mam laptopa Acer extensa 5220 z oryginalną vistą. wszystko było w porządku do wczoraj gdy pozwoliłem systemowi zainstalować automatycznie aktualizacje z którymi rzucał się od 2 tygodni. Instalacja trwała dość długo, system zechciał się wyłączyć i mu na to pozwoliłem. przy włączaniu pojawiło się okno instalacja aktualizacji. niby doszło do 100% po czym wyskoczyło okienko
    Dodatek Service Pack nie został zainstalowany. Trwa cofanie zmian. nie wyłączaj komputera
    znów trwało to z pół godziny po czym pojawiło się okno "zamykanie systemu" i uruchomił się ponownie znów była animacja jak przy włączaniu i znów pojawiło się okno Dodatek Service Pack nie został zainstalowany. Trwa cofanie zmian. nie wyłączaj komputera. i znów po kilku minutach ponownie zamykanie systemu i znów się zresetował i od tego czasu tak w kółko. Próbowałem uruchomić na trybie awaryjnym i też pojawia się Dodatek Service Pack nie został zainstalowany. Trwa cofanie zmian. nie wyłączaj komputera i się wyłącza?
    czy zna ktoś sposób żeby to cofnąć ?
    dodam jeszcze że ten automatyczny sposób rozwiązywania problemów nic nie pomaga bo pisze że wszystko w porządku a i tak się resetuje i pojawia to okienko?