Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

CA10 kody. Jedno has這 do uzbrojenia obu stref.

drago 12 Jan 2011 22:57 2978 4
    drago
    Level 20  
    Witam , mam wielki problem , centrala ca-10 v6.11 , mam dwie strefy A i B , w strefie A 5 czujek w tym jedna wejscia-wyjscia , w strefie B 2 czujki oraz 4 sabotaze przypisane do obydwu stref . Dwie klawiatury LCD po jednej na ka盥 strefe , uruchomilem funkcje GOTO i dzia豉 . M鎩 problem polega na tym 瞠 chcia豚ym stworzy jedno has這 kt鏎ym bedzie mozna uzbroic naraz obydwie strefy z klawiatury ze strefy A ( pierwszy kod ) , oraz has豉 dodatkowe takie jak : zalaczanie strefy B z klawatury strefy A bez uzywania funkcji GOTO ( drugi kod ) , i na odwrot czyli za陰czenie strefy A z klawiatury strefy B bez uzywania funkcji GOTO ( trzeci kod ) . Kombinuje juz tydzien i nie umiem sobie z tym dac rady .
    Pozdrawiam drago
    drago
    Level 20  
    Ostatni post dosyc ciekawy , jak ustawic kody przed DLOAD10 ?
    U mnie strefa A to parter a strefa B to pietro , dobrze by by這 gdybym m鏬 za豉ncza niezale積ie ka盥 strefe , albo g鏎a albo d馧 .
    humek
    Level 32  
    Je郵i masz 2 strefy (do kazdej nale膨 inne czujniki ) i chcesz uzbraja jednym has貫m poczytaj w instrukcji o zaprogramowaniu u篡tkownika" z uprawnieniem 7" wtedy b璠ziesz zazbraja (zaleznie od manipulatora) albo ca造 dom -klawiat. przy wyjsciu z domu lub tylko parter (strefa nocna) gdy jeste na pi皻rze.
    drago
    Level 20  
    Na razie do這篡貫m klientowi sterowanie pilotem i jest zadowolony .
    Pozdrawiam drago