Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ogrzewanie eber hydronic 10 daf 95xf

wrzoniu 13 Jan 2011 13:50 2088 3
    wrzoniu
    Level 2  
    witam
    padło mi ogrzewanie w dafie
    kontrolka na panelu sterowania się zapala ale nic pozatym się nie dzieje. wentylator się nie załącza i nie wydaje zadnych dzwięków
    pomoże ktoś?
    pozdrawiam
    matjusti
    Level 10  
    Sprawdz na początek przewody od pompki paliwa która znajduje się w okolicy środka zbiornika paliwa przy ramie pojazdu (lubią gnić) Jeżeli tam będzie wszystko ok! to proponuje jechać na komputer najlepiej do serwisu daf-a dlatego,że ogrzewania Hydronic 10 występują tylko w dafach i tam jeżeli oczywiście trafisz na kolesia co się na tym zna to z diagnozą nie powinno być żadnego problemu.
    wrzoniu
    Level 2  
    w serwisie daf-a nawet nie chcieli gadać bo mają taki duży ruch a nie mają pracowników, w innym warsztacie, który prowadzi teoretycznie serwis ogrzewania powiedzieli mi żebym zajrzał za dwa tygodnie :)
    wreszcie w kolejnym udało mi się uprosić chłopaka żeby podłączył komputer. kosztowało to 150 zł i okazało się że świeca żarowa nawaliła. jutro z rana ją wykręcę i sprawdzę.
    właściwie to mogłem to zrobić przed podłączeniem komputera no ale trudno- nauka kosztuje :)
    dzięki za podpowiedź
    wrzoniu
    Level 2  
    mam tylko zieloną kontrolkę ale to faktycznie padła świeca żarowa. 90 zł i znowu cieplutko w kabinie