Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alcatel Mobile 200 Reflexes

13 Sty 2011 13:53 1173 4
  • Poziom 10  
    Aparat ma wprowadzony pin. Jak odblokować? Twardy reset? - w jaki sposób?
  • Poziom 19  
    Czy jest podłączony do centrali Alcatela?
    Jeżeli tak to domyślny jest 0000.Wybrać *85 i podać pin.
    Jeżeli jest inny ,można to zrobić tylko z programu który obsługuje dana centralę.
  • Poziom 10  
    Nie jest podłączony. Jest od innej centrali. W menu telefonu mam trzy ikony: baterię, dzwonek, i poziom sygnału (out of range oczywiście). Nie mogę wybrać żadnego znaku, cyfry. Mogę wejść tylko w menu instalacja i w tym miejscu pyta o password którego zresztą nie znam (0000 oczywiście nie działa) Stąd moje pytanie o twardy restart.
  • Poziom 19  
    Z tego co wiem to te telefony pracują tylko w centralach Alcatel. Jaka jest ta centralka. W zwykłej sieci np.tp. nie będzie działać.Reset nic raczej nie zmieni.
    Jeżeli ktoś założył nowy pin to marne szanse żeby to przeskoczyć , bez podłączenia pod centralę i z programu zmienić pin . Można jeszcze sprawdzić pin 1234 ,też jest stosowany jako domyślny.
  • Poziom 11  
    Witam kolegów
    Oj koledzy :D Jeśli chodzi o blokadę aparatu to nie *85 tylko *75 i nie 0000 tylko 1515 jeśli aparat jest podłączony do centrali Alcatela .
    Jeśli nie jest i tylko chcesz go podłączyć do innej centrali wybierasz sobie serwis nowa instalacja i podajesz PIN-------
    314987 powinno pomóc.:D
    Polecam przestudiowanie dokumentacji lub wizytę profesjonalnego serwisu:)