Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuję osoby która pomoże przy wyświetlaczu led

krzysztof212 13 Sty 2011 21:09 1298 7
  • #1 13 Sty 2011 21:09
    krzysztof212
    Poziom 16  

Witam serdecznie pisze do was bo potrzebna pomoc przy kolejnej reklamie z poprzednią sobie poradziłem ale z tą utknąłem i nie wiem co dalej robić a dokładniej jak ja zaprogramować jeśli ktoś się spodlał już z taką reklamą proszę o pomoc napomnę ze na reklamie z lewej strony miga kwadrat a z prawej strony widać literkę P i tyle próbowałem na wiele sposobów ale wszystkie okazały się fiaskiem proszę o pomoc.

Pozdrawiam Krzysztof212

Poszukuję osoby która pomoże przy wyświetlaczu led Poszukuję osoby która pomoże przy wyświetlaczu led Poszukuję osoby która pomoże przy wyświetlaczu led Poszukuję osoby która pomoże przy wyświetlaczu led Poszukuję osoby która pomoże przy wyświetlaczu led

0 7
  • Pomocny post
    #2 13 Sty 2011 21:18
    excray
    Poziom 39  

A dokładniej w czym potrzebujesz pomocy? Kropka nie gryzie - nie bój się jej używać.

0
  • #3 13 Sty 2011 21:27
    krzysztof212
    Poziom 16  

Witam problem jest w tym że:
    1) Jakoś ją zaprogramować
    2) Próbowałem na wiele sposobów
    Myślałem że wystarczy prosto z klawiatury, lecz i to nie pomogło :(.
    Z klawiatury ani rusz, nadal próbuje ale i tak klapa :(.
    Może są jakieś sposoby zaprogramowania takiej reklamy ?

0
  • #4 13 Sty 2011 21:37
    excray
    Poziom 39  

Nie ma tam przypadkiem RSa? Na płytce widać coś co mogłoby robić za translator poziomów dla RS232. Kto jest producentem reklamy? Jakieś schematy posiadasz?

0
  • #5 13 Sty 2011 21:47
    krzysztof212
    Poziom 16  

Witam.
    Niestety schematu nie posiadam dodam że z matrycy wychodziły 3 kable (+) i (-) oraz trzeci kabel lecz i było to podłączone do gniazda DIN5( coś jak gniazdo od klawiatury,tylko większe) jak dobrze mówię jeśli źle to poprawcie a zapomniałem oraz było potrzymanie pamięci za pomocą baterii

0
  • #6 13 Sty 2011 21:53
    excray
    Poziom 39  

Na płytce masz układ MAB8031AH-2. Zobacz dokąd prowadzi wyprowadzenie Nr. 10 i 11

0