Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Magnum 440 brak mocy.

14 Sty 2011 12:31 8607 8
  • Poziom 2  
    Witam.
    Mam problem z Renault Magnum 440 E-tech. Mianowicie brakuje jej mocy.Wymieniliśmy wtryski, pompowtryski, wymieniliśmy czujniki koła zamachowego i rozrządu, turbo sprężarka i czujnik turbiny wymieniony na nowy,układ paliwowy dostaje 4 bar na zasilaniu pompowtrysków, ciągle źle pracuje ostatnio wymieniliśmy 2 komputery na próbę. Dochodzi do 1300 obrotów i dalej nie idzie. Wchodzi na większe obroty po rozłączeniu czujnika na kole zamachowym. Proszę o pomoc.
  • Poziom 17  
    Kolego miałem podobne problemy w actrosie, problemem był wieniec a konkretnie niewłaściwy lub uszkodzony (brak zęba itp)
  • Poziom 2  
    nic nie pokazuje , byliśmy podłączać na komputer i tez nic nie wykazało , jedynym błędem jest uszkodzony czujnik poziomu oleju w misce olejowej-czy może on mieć wpływ na moc silnika?? słyszałem ze może być wypracowany wałek rozrządu??
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    strasznie dużo pracy i na darmo, proponuje zastanów się jeszcze raz co może być przyczyną i bardziej przemyślane ruchy, może zdażyć sie ze wymienisz silnik i też niepomoże. 4 bary na postoju, a przy obciążeniu, może zapchany smok
  • Poziom 11  
    Sprawdziłbym jeszcze czujnik ciśnienia /temperatury doładowania na kolektorze on potrafi też obciąć moc. A czy tacho działa bo przy awarii Impulsatora na skrzyni też obetnie obroty tak żebyś nie przekroczył 90 km/h o takie właśnie obroty są przy 90. Tak robiła premimka DCI więc podejrzewam że magnuma ma podobnie.Wałki rozrządu były felerne do 2002 nawet serwisy kiedyś je darmo wymieniały.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 20  
    Witam chciał bym odświeżyć temat mam identyczne objawy z Renatą czy udało się rozwiązać ten problem.