Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gdzie szukać darmowego softu do Noki 3210

14 Paź 2004 17:48 1149 9
  • Poziom 28  
    Poszukuje softu do 3210 z rytmicznym podswietlaniem oraz z fade in/out. Jak ktos ma to moze by sie podzielil ? :)
  • Poziom 28  
    majciekj nie ma darmowych softow do 3210 a jak sie mam go jeszcze prosic o haslo to... a o tym badziewiastym technotroniku na ktorym nic nie mozna napisac to wogole nie wspominaj

Również pozdrawiam :)
  • Poziom 22  
    @aren do 3210 niema softu z tymi funkcjami ,poprostu skrypty które działają na 3310 na 3210 niewszystkie zadziałają polecam mój soft jest tutaj i za free klik
  • Poziom 28  
    hehe, ja mam Twoj soft od dluzszego czasu i jest fajny. brakowalo mi tylko tych bajerkow. no ale skoro one nie beda dzialac w 3210 to trudno.
  • Poziom 28  
    eeeeee po wgraniu tego softu komorka umarla. nic da sie jej wlaczyc nawet. chcialem wgrac eproma ale tez sie nie da bo nie reaguje na wcisniecie poer on... co jest grane ???
  • Poziom 13  
    Zbytni nie wiem czemu sie tak stalo, ale masz tu inny soft, jak ten nie pomorzse to dam ci cos co napewno ja pobudzi!! Tylko daj znac
  • Poziom 11  
    Mialem soft by Ponczek, zmienilem na Twoj i nie zaluje zmiany, jest super, od maciejKa nie ruzni sie zbytnio choc on jest mistrzem, pozdrawiam.