Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Malowanie notebooka

e-xtech 14 Paź 2004 20:18 1673 5
  • #1 14 Paź 2004 20:18
    e-xtech
    Poziom 16  

Mam dosyc wypasionego notebooka którego potrzebuje sprzedać. Analogicznie do samochodów przed sprzedażą trzeba by było go "odpicować". Pokrywa (wyświetlacz) jest strasznie porysowany i starta jest cześciowo farba - srebrzanka. Jak waszym zdaniem powinienem sie zabrać do "renowacji". Czy delikatny papier ścierny a później farba wchodzi w gre. Co do farby to jaka. Z góry wielkie dzieki.

0 5
  • #2 14 Paź 2004 20:43
    tomo88
    Poziom 15  

osobuiście nie polecam malowania(mogłoby coś nie wyjść i co wtedy kicha :? ) a tak choć troche porysoowany to nie zamszczony :wink:
    pozdro 600

0
  • #3 15 Paź 2004 14:51
    willy102
    Poziom 15  

Witam!
    Można to pomalować farbą w sprayu jednak musisz się do tego przylożyć bo można to łatwo spartaczyć :) Przedewszystkim powierzchnia malowana musi być dobrze przygotowana. Podstawa to dobrze odtłuścić i zabespieczyć elemęty których nie chcesz pomalować ;)
    PS. Może ta strona coś Ci podsunie. To nie laptop ale... http://www.moded-kompz.net/?name=Projects&id=5&page=1

Pozdrawiam i powodzenia!

0
  • #4 16 Paź 2004 20:00
    turek:
    Specjalista - spawarki

ostatnio szukam jakiegoś notebooka ale po lekturze nie chcę być narażony na oszustwo bo moim zdaniem tak można nazwać "picowanie" i samochodów i notebooków i innych urządzeń jeżeli będzie spracowany ale działający to lepiej niż podpicowany ale???
    Strona moralna takiego zagadnienia dla mnie e-xtech zostań czarodziejem

0
  • #5 16 Paź 2004 20:35
    Arek400
    Poziom 14  

Witam. Osobiście uważam, że nic nie robi się na siłe, gdybym ja kupował od ciebie pomalowany sprzęt to zadałbym ci pytanie po co to robiłeś, pierwsze co się narzuca to że to kradzione, jak byłeś na giełdzie samochodowej, to wiesz, że każdy fachowiec zapyta: "a po co pan ten błotnik malował". Uważam że takich urządzeń nie kupują blondynki zainteresowane ich wyglądem tylko fachowcy, których wygląd najmniej interesuje :) .
    Arek.

0
  • #6 18 Paź 2004 10:38
    e-xtech
    Poziom 16  

A czy kupując na giełdzie samochód wogóle zwracacie uwagę na porysowane obdrapane itd. wiec takie uwagi uwazam za śmieszne. Zresztą notebook to nie samochód, albo działa albo nie. Dla waszej informacji pracuje w sklepie komputerowym gdzie sprzedajemy również telefony komórkowe - z którymi sprawa jest odmienna i co ... większość ludzi zwraca tylko uwagę na wygląd. Jeśli dzięki wyglądowi mam więcej zarobić - to pytam co w tym złego !!

0
  Szukaj w 5mln produktów