Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zestawienia własne Subiekt GT - jak zrobić

mab12 15 Sty 2011 12:10 3858 2
  • #1 15 Sty 2011 12:10
    mab12
    Poziom 1  

Witam

Jak dodać do zestawien w SU GT własne zestawienie a konkretnie:
    zestawienie należności ale tylko z konkretnego magazynu

W moim subiekcie używam tylko 1 użytkownika ale kilka magazynów. Chcę mieć szybko podgląd niezapłaconych faktur z konkretnego magazynu.

Proszę o pomoc, wiem że dla niektórych tutaj to może być proste a ja nie znam sie na tym.

Pozrawiam

mab12

0 2
  • #3 16 Kwi 2011 12:27
    seeker1980
    Poziom 2  

Witam,

Chciałem ułatwić sobie trochę życie ale niestety sql wykracza poza moje możliwości. Próbowałem na podstawie różnych zestawień w sieci sklecić coś dla siebie ale nie wychodzi mi nic z tego. Jeśli ktoś znajdzie chwilkę będę bardzo wdzięczny.

Potrzebowałbym następujące zestawienia:

1. zestawienie prezentujące listę towarów sprzedanych za granicę (kategoria VAT - wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów) w zadanym okresie które nie mają wpisanego numeru intrastat i/lub wagi

2. zestawienie umożliwiające sprzedaż do wybranego kraju w zadanym okresie i wg zadanej kategorii

3. zestawienie remanent na dzień bieżący - czy byłaby możliwość dołożenia kolumny pokazującej wagę towaru

Zdaję sobie sprawę że to dużo ale jestem optymistą i z góry dziękuję za każdą pomoc.

Porady lub inne zestawienia, które pomogą mi w zrobieniu tego co potrzebują również mile widziane.

Ryszard

0