Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Junkers typu termet0089. Po odkręceniu wody nie zapala się.

chrystiano27 15 Jan 2011 14:52 6437 3
    chrystiano27
    Level 10  
    Witam wszystkich. Mam problem z junkersem jak w temacie typu termet0089.
    Otóż jak odkręcę ciepłą wodę nie chce się zapalić a jak się już zapali to pali się ledwo co. Nie wiem co to może być i jaki może być objaw tego. Podejrzewam że zbyt niskie ciśnienie wody. Jak już wspomniałem jeśli się zapali to ledwo co ale w momencie ruszania i wstrząsania za membramę to zauważam że zaczyna się bardziej palić ale co mi z tego jak i woda tak zimna leci. Odkręcałem już te widełki czy jak to tam się nazywa i przeczyściłem je przedmuchałem ale to nic nie pomogło sprawdzałem też membrame czy jest dobra po naciśnięciu jej wracała tak jak była wcześniej. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Moje podejrzenia to że jest zbyt niskie ciśnienie i coś jest z membramą.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    zybie
    Level 30  
    Membrana może być dziurawa i z tego powodu nie otwiera zaworu gazowego, słabe ciśnienie może mieć wpływ
    chrystiano27
    Level 10  
    czyli co tak jak uważam że to membrama może jednak być?
    Darka1234
    Level 2  
    Witam,

może ktoś z Państwa mi pomoże wynajmuje mieszkanie(od 3miesięcy) w kamienicy(mieszkanie nie było używane 2lata) jest to stara kamienica i od kliku dni Junkers gazowy model WRP 250-5 KB FD 181 nie podgrzewa mi wody(nie było mnie 4dni w domu nikt nikt nie przebywał w tym mieszkaniu wróciłam i nagle nie działa, a przed było wszystko ok). Wezwałam serwisana od mojego Junkersa i okazało się, że są do wymiany 3uszelki, gdyż woda przecieka. Wycena wyszła 150zł robocizna + 350zł częśći. Może mi napisać czy to dużo czy mało oraz czy nie lepiej kupić i zamontować nowego Junkersa?