Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Bosch SGS55E98EU, długa praca na ECO

15 Sty 2011 15:58 16773 4
  • Poziom 2  
    Na programie ECO 50 stopni czas zmywania wyświetla 148 minut i nie mam pojęcia jak go zresetować. Próbowałem zresetować programator ustawiając go na reset ale to nic nie pomaga /instrukcja dołączona do zmywarki, temat - przerywanie programu/. Byłbym wdzięczny za pomoc.
  • Poziom 15  
    Taka ma być zmywa w niższej temperaturze ale dłużej.
  • Poziom 20  
    Potwierdzam.Tak ma być.Na tym programie suszy 35 minut .
  • Poziom 2  
    To dlaczego na programie normalny 65 stopni i intensywny 70 stopni czas jest krótszy, z tego też powodu wydaje mi się, że jest to jakaś wada. Z załączonej instrukcji wynika, że może dojść do sumowania się czasów.Na programie szybkim 45 stopni czas wynosi tylko 28 minut.
  • Specjalista AGD
    EUNS napisał:
    To dlaczego na programie normalny 65 stopni i intensywny 70 stopni czas jest krótszy, z tego też powodu wydaje mi się, że jest to jakaś wada. Z załączonej instrukcji wynika, że może dojść do sumowania się czasów.Na programie szybkim 45 stopni czas wynosi tylko 28 minut.

Tak ma być, jak pisali Koledzy powyżej. Następnym razem radzę wpisywać w temacie kompletny E-nr z tabliczki znamionowej!
    Temat zamykam.

W niektórych modelach tej serii istnieje możliwość skrócenia programu do 50%: