Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

nie działa zapalniczka megane 2

yankessmichal 15 Jan 2011 17:59 14572 11
    yankessmichal
    Level 9  
    Witam,

Mam taki mały problemik nie działa mi zapalniczka w mojej meganie 2. Według rozpiski bezpieczników powinien byc osobny od zapalniczki niestety w miejscu wskazanym przez owy rozkład nie ma pinów czyli bezpicznik wypada bo nic go nie trzyma. Mial ktos moze podobny przypadek????
    Przemo9826
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Sprawdzaj wszystkie po kolei.
    yankessmichal
    Level 9  
    sprawdziłem pozostałe działają
    Przemo9826
    A w którym miejscu te bezpieczniki sprawdzałeś?
    yankessmichal
    Level 9  
    Pod kierownicą z lewej strony jest przypisany od zapalniczki są jeszcze bezpieczniki w komorze silnika ale tam nie ma rozpiski co do czego.
    Przemo9826
    Po czym stwierdzasz że nie działa? Co tam ostatnio było podłączone? Zapłon włączony?
    yankessmichal
    Level 9  
    autko dopiero kupiłem nie działa zapalniczka ani ładowarka ani transmiter jak podłącze
    Przemo9826
    No to sprawdź chociaż czy podłączona kostka jest, auto niewiadomego pochodzenia, różne rzeczy tak dziać się mogły.

Pisownię oraz interpunkcję popraw, bo temat zaraz w koszu wyląduje.
    yankessmichal
    Level 9  
    jaka kostka??? pod gniazdem zapalniczki????
    Przemo9826
    No pod gniazdem, przecież ten prąd przez wifi tam nie leci.
    yankessmichal
    Level 9  
    no raczej:) sprawdze to jutro

Dodano po 15 [minuty]:

byłem teraz zobaczyc i faktycznie wymacałem jakas kostke która jest luzna ale musze rozebrac to zeby zobaczyc co i jak. Dzieki za pomoc mam nadzieje ze to bedzie to. Tylko pytanie czemu jest ona wyjeta moze jakiez zwacie sie robiło.
    rumcajsb
    Level 11  
    witam
    Też miałem podobny przypadek. schemat podaje ,że jest oddzielny bezpiecznik , jednak zapalniczka podpięta pod bezpiecznik radia. W samochodzie nikt nie kombinował czyli niespójność dokumentacji. W moim jeszcze dodatkowo potrzebowałem kod do radia który niestety servis podaje odpłatnie mimo ,ze nie podał go przy zakupie . nie było go również w dokumentacji. SERVIS RENO TOOTALNA PORAŻKA !! po poszukiwaniach udało mi się go zdobyć w super servisie w Ostrołęce. Dziwna sprawa ,że stwarzają takie problemy .Auto w 2004 roku kosztowało ponad 60 000 .