Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

6210 można wysłać SMS - nie da się dzwonić

15 Paź 2004 00:10 1481 7
  • Poziom 18  
    Dostałem do naprawy N6210 po upadku z rozlanym wyświetlaczem. Wymieniłem w niej:
    1.wyświetlacz
    2.swich
    3.PA
    4.przegrzałem całą płytę
    5.zmieniłem soft wraz z wszystkimi rzeczami które należy wykonać po fleshu
    6.przywróciłem ust. fabryczne
    7.przelutowałem styki od baterii i karty sim
    8. postawiłem na nowo hagara
    Zasięg na full we wszystkich sieciach, SMSy wysyła i odbiera, da się dzwonić ale tylko w PLUSIE i w ERZE, a w IDEA zasięg również na full ale przy próbie wykonania połączeniw po chwili kilka krótkich sygnałów i rozłącza połączenie.
    Co mogę jeszcze sprawdzić bo brak mi koncepcji. Raz na 20 razy udaje się wykonać połączenie w IDEA. w innych sieciach dzwoni bez problemu.
    Proszę o sugestie.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    sprawdz filtry :-)
    PA wstawiłeś nowe?? Jak ta to jeszcze je podgrzej.
    aa i tego switcha wymieniles... hmm jestes pewien ze jest na 100% dobry? U mnie czasami zdarzaja sie takie nie za bardzo ;-)
  • Poziom 18  
    PA i swich wymieniałem 2 razy i za każdym razem nowe. PA i swich na 99% stoją OK. Grzałem całą płytę kilka razy i nadal nic.
    yyy sprawdzales czy masz wlaczone wysylanie numeru?? Mozesz sprawdzic tez o ile pamietam 2 takie male filtry na prawo od PA... aa i w idei da sie normalnie wysylac smsy?
  • Poziom 18  
    Tak w IDEI da się normalnie wysyłać sms-y i odbierać sms-y też się da. W ustawieniach wysyłania numeru jest "ustala sieć" więc to nie to. Ale te filtry jutro sprawdzę.
  • Poziom 18  
    No i oddałem telefon nie zrobiony ;( Filtry wymieniłem i nic z tego. Dziękuję za posty.