Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wzmacniacz Clarion vs Ground Zero

onio11 16 Jan 2011 21:17 2887 8
    onio11
    Level 10  
    Potrzebuję wzmacniacza pod fabryczne radio, napędzane będzie przez wejścia wysokonapięciowe. Wybrałem CLARION APX4241E i GROUND ZERO GZIA 4110HPX. Głośniki na razie fabryka, ale przyjdą DLSy. Który lepszy?
    nightrunner
    Level 21  
    Jeśli w przyszłości chcesz zainwestować w dobre głośniki to powinieneś celować trochę w inna półkę wzmacniaczy ;) Co do Clariona to się nie wypowiem, ale GZ to pomyłka. Ground Zero robi dobre wzmacniacze jednak nie w tym przedziale cenowym, seria iridium czy titanium to straszna "czajna", wiem bo miałem i żałuje. Zaletą GZ jest to że podawane parametry wzmacniaczy są nawet dosyć zbliżone do prawdy, jednak w najniższych seriach nie są one zbyt imponujące.
    Kłosiol
    Level 29  
    Za tą kasę kup używkę ale konkretną ... Kenwood PS300 T lub jakiś stary Alpine, Sony Xm ...
    Za 400 zł w życiu nie kupisz dobrego i nowego wzmaka. Szkoda kasy.

Ale jak to ma być pod oryginalne radio i resztę to i tak nie zauważysz różnicy ...

Jeśli masz w planach wymianę reszty to jak najbardziej celuj w dobre używki.
    onio11
    Level 10  
    Kupiłem ALPINE MRP F-300. Tył głośniki hsk165 a na przód c6a. Zobaczymy jak będzie śmigało ;)
    Zladok
    Level 21  
    Z tyłu będziesz miał znacznie lepsze głośniki niż te z przodu - nie tędy droga! Daj HSK z przodu, a te budżetowe c6a sobie wogóle odpuśc ;-)
    onio11
    Level 10  
    Dobra, bo akurat miałem zamówić dlsy ;P A HSK już do mnie idą. A jakie polecasz?
    Zladok
    Level 21  
    Jak ci bardzo zależy, żeby z tyłu też coś brymaczało - to warto dokupic poprostu drugi zestaw HSK. Moim zdaniem bardziej racjonalne by było zamiast pakowania się w tylne drzwi dokupic nawet nie duży, ale subwoofer.
    onio11
    Level 10  
    Subwoofer odpada na starcie, mam mały bagażnik, więc będę na razie myślał nad głośnikami ;)
    Kłosiol
    Level 29  
    Co Ci dadzą głośniki z tyłu ????

Odpuść je sobie. Zobacz jak gra dobrze zrobiony przód. Oczywiście wygłuszenie drzwi, dystanse i kable to mus !