Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna II 1.6 16v 2002 problem z immo i zapłonem

17 Sty 2011 11:35 8145 2
  • Poziom 10  
    witam, potrzebuję pomocy z renault laguną. Po włożeniu karty czytnik miga, lampka od immo świeci się światłem ciągłym, nie ma napięcia po zapłonie, tzn działa tylko zegarek, nie ma kontrolek na desce. Nie mam clipa, na launchu wyszły błędy:
    1. Body Computer>card reader - connection, unidentified electrical fault,
    2. Unlocking relay control circuit - short circuit to 12V
    3. Locking relay control circuit - short circuit to 12V
    4. Sidelights relay control circuit - short to 12V
    5. Vehicle signal information, speed signal from abs is missing
    6. Valve signal receiver, unidentified elecrical fault
    w parametrach immo aktywne, po diagnozie połączenia uch<>czytnik ,launch pokazuje OK, mogę w elementach wykonawczych zasterować przekażnik głównych obwodów po zapłonie, kontrolki na desce się wtedy zapalają, Zkolei gutmann mega macs 42 pokazuje mi w parametrach że karta uszkodzona, nieaktywny wyłącznik krańcowy czytnika karty (launch pokazuje,że karta jest "fully in". czy po włożeniu uszkodzonej lub niezsynchronizowanej karty zapłon powinien się włączyć a kontrolka od immo błyskać? No i które to przekaźniki "locking" i "unlocking" Nie znam tego auta, proszę o porady.
  • Relpol przekaźniki
  • Pomocny post
    Moderator na urlopie...
    Najprawdopodobniej wina karty, się rozkodowała - nic nie zrobisz - SERVIS!!!
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 10  
    Klient nie wyraził zgody na wymianę kompletu karta+UCH+blokada. Auto odjechało na lawecie.zamykam.