Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DEH-P7400MP brak dźwięku.

Bielinka9 17 Sty 2011 18:05 747 2
  • #1 17 Sty 2011 18:05
    Bielinka9
    Poziom 12  

Radyjko choć włącza się i wyświetla normalnie. Działa też CD, to brak dźwięku i radio nic nie odbiera (brak RDS po ręcznym dostrojeniu lokalnej stacji ani wskaźnik ST się nie zapala).
    Powód tego to brak napięcia na wyjściu SYSPW procesora. Pytanie tylko dlaczego go nie ma? ASENS/, BSENS/ =0, nie wiem co dalej sprawdzić, po ręcznym zwarciu E-C Q922 radio działa poprawnie. Przelotki na linii SYSPW na pewno nie są uszkodzone i nie ma też zwarcia tej linii do masy.
    Dokumentację mam dobrą ale leżę brakuje jakiegoś sygnału? Eeprom? Procesor? Jakieś pomysły?

0 2
  • Pomocny post
    #2 20 Sty 2011 12:55
    Jerzy Majkut
    Poziom 24  

Witam! A czy jest zasilanie anteny automatycznej, czasami to napięcie ma znaczenie. Pozdrawiam.

0
  • #3 04 Lut 2011 14:27
    Bielinka9
    Poziom 12  

Tranzystor od anteny był po eksplozji i pożarze ale go wymieniłem i odbudowałem ścieżki. Czy ten układ działał, szczerze mówiąc nie mam pojęcia - nie sprawdziłem ale patrząc na schemat, nie było żadnego sprzężenia zwrotnego od układu załączania anteny do proca.
    Ostatecznie uznałem, że proc się wysypał i podpiąłem SYSPW do układu załączania podświetlenia panela - ma to pewną wadę, przestaje grać po odchyleniu panela , ale gra. Ze względu na wiek, przydatność i wartość sprzętu uznałem, że takie rozwiązanie wystarczy.

0
  Szukaj w 5mln produktów