Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Showtec Zig-Zag potrzebne zdjęcia wnętrza urządzenia

matik_3 17 Sty 2011 18:06 2177 2
  • #1 17 Sty 2011 18:06
    matik_3
    Poziom 10  

witam!!!!! kupiłem od kolegi zig-zaka firmy showtec ale jest jeden problem. Kolega od którego kupiłem nie mógł dostać żarówek takich jak powinny być i przerobił na 2 zwykle żarówki 100 W .Jak już na pewno wiecie żarówek 100 Watowych w sklepach już nie ma więc postanowiłem przerobić s powrotem na żarówki halogenowe i che zobaczyć jakie było mocowanie oprawek (bo to mocowanie jest przerobione)Chodzi mi głównie o to aby zdjęcia były z otwartą pokrywą (tą ze szkiełkami, a jak ktoś ma z komory z silniczkiem i wszystkimi kablami to tez byłbym wdzięczny ).Bardzo was proszę o te zdjęcia bo są mi bardzo potrzebne !!!!! i mam jeszcze na koniec jedno pytanko do czego jest ten potencjometr znajdujący się na tylnym pasku pod mikrofonem???? czy nie jest on czasem do sterowania czułości mikrofonu ??? jeśli nie to do czego ?????

1 2
  • #2 17 Sty 2011 18:15
    galica7
    Poziom 26  

Ten potencjometr jest od czułości mikrofonu a żarówki 100W chyba są w sprzedaży tylko że na opakowaniu pisze że nie nadają się do użytku domowego.Takie ominięcie praw narzuconych prze UE

0
  • #3 17 Sty 2011 20:00
    matik_3
    Poziom 10  

a no rzeczywiście tez coś słyszałem ale mimo to i tak chciałbym włożyć te żarówki halogenowe

0