Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat B6 - komunikat na komputerku

SlawO1580 17 Sty 2011 20:59 4607 5
  • #1 17 Sty 2011 20:59
    SlawO1580
    Poziom 7  

Witam
    Kupiłem passata b6 2007 rok, i mam taki problem, po przekroczeniu prędkości 100km/h wyskakuje na komputerku komunikat "Winter trans max speed 100km/h"
    Po kupieniu samochodu i przekroczeniu 100km/h nie wyskakiwał ten komunikat.
    Proszę o pomoc!!:)

0 5
  • #2 19 Sty 2011 11:54
    $Przemek$
    Poziom 19  

Może Cie ostrzega, że zimą powinno prowadzić się samochód troszkę wolniej...

0
  • #4 23 Sty 2011 11:03
    SlawO1580
    Poziom 7  

no tyle to sam wiem
    Ale jak skasować to żeby sie ten komunikat nie pokazywał cały czas jeżeli przekrocze 100km/h... i na jakiej to moze byc zasadzie czy ma kalendarzowa zime i przez to pokazuje zeby nieprzekaraczac 100km/h czy cos innego...

1
  • #5 23 Sty 2011 11:07
    $Przemek$
    Poziom 19  

Niekoniecznie komunikat może się wyświetlać na podstawie daty, ale na podstawie temp. zewnętrznej.
    Ja bym to sobie zostawił, choć zapewne istnieje możliwość usunięcia tego komunikatu, albo zaczekał aż się ociepli i wtedy będziesz mógł chulać ile dusza zapragnie :)

2
  • #6 27 Mar 2011 01:41
    tombak
    Poziom 2  

witam .postaram ci się pomóc ,ten komunikat służy do ostrzegania przed nadmierną prędkością (jeżeli jej nie przekroczysz to problem zniknie , i już więcej go nie zobaczysz prawda że proste ) to oczywiście żart głupi nie głupi ale może kogoś pocieszył,jak już na wstępie wspomniałem jest to tylko informacja dla kierowcy żeby nie napierał tak nogą na pedał, dajmy na to jeżeli jeździsz tylko w mieście ustawiasz sobie na 50 km i ten komunikat ma Ci ostudzić zapał do szybszej jazdy. Ja to miałem w Rover 75 a teraz w Passat i ja mam ustawione na autostrady 120 km/h (ireland) I TO SIĘ SPRAWDZA. Jak Cię ta stówka doprowadza do furi to ustaw na dowolną wyższą ale musisz wziąść pod uwagę innych urzytkowników ruchu z ich nadzieją że wrócą do domu cali i zdrowi.

powodzenia

0