Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BlueSoleil problem z dżwiękiem w Creative D200

jaro1411 18 Sty 2011 11:10 1439 2
  • #1 18 Sty 2011 11:10
    jaro1411
    Poziom 1  

Witam,mam taki problem,zainstalowałem sobie BlueSoleil 6.4.240.2,i nie słychać muzyki z Creative D 200,połączenie pokazuje że jest ok.wszystko dobrze połączone z telefonu kom. bez problemu słychać,czy ktoś ma jakieś sugestie co to może być,bedę wdzięczny za pomoc,starsza wersja bluesoleila działała bez problemu,ale niestety ją usunąłem.

Dodano po 40 [minuty]:

Przyznam że ta nowa wersja jest z wyglądu bardzo atrakcyjna,ale nie mogę słuchać muzyki z kompa,w ogóle zero dźwięków z komputera,nie wiem ,jakiś kabel się odłączył??

0 2
  • #2 15 Maj 2011 21:34
    dagmara223
    Poziom 1  

Odkopuję starszy temat - może komuś się przyda:)

W moim przypadku - program bluesoleil i creative d200 wszystko działało aż nagle przestał wychodzić dźwięk z komputera przez bluetooth - okazało się że w bluesoleil trzeba było przestawić autoryzację głośników na słuchawki AG a konkretniej:

Moje bluetooth -> Zabezpieczenie.. -> zakładka Usługi -> Słuchawki AG -> [Autoryzacja] -> [Dodaj] Creative D200

i u mnie to pomogło.

0
  • #3 22 Maj 2012 16:20
    pezecior
    Poziom 1  

Witam mam podobny problem i gdy wchodzę do zakładki usług to mam wszystko zablokowane prosze o pomoc nic nie mogę zaznaczyć ani odhaczyć ani nacisnąć autoryzacja z góry dziękuje

0