Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Zegar sterujący Hella Eberspacher jak ustawić

michal.siwarski 18 Sty 2011 11:55 4786 2
  • #1 18 Sty 2011 11:55
    michal.siwarski
    Poziom 8  

Witam, mam nastepujący zegar sterujący - hella 8eu 007 696-12 i po podłączeniu go do prądu na wyswietlaczu mruga dIA i poza tym nic nie działa, jedynie po wciśnieciu D pokazuje sie -:-- i obok znaczek grzania, na chwile włącza piec a po kilku sek znaczek ten znika piec sie wyłącza i kreski sie palą. Poza tym ma bardzo dziwne oznaczenia ten zegar L L D > <, nie ma jak normalnie oznaczeń: zegarka, programu i grzania.
    Pytanie dla znawców tematu, czy ten zegar jest uszkodzony czy ja coś źle robię?
    A to zdjęcia programatora
    Zegar sterujący Hella Eberspacher jak ustawić Zegar sterujący Hella Eberspacher jak ustawić

1 2
  • #2 30 Paź 2011 10:15
    sobol350
    Poziom 15  

Witam,choć troszkę stary temat ale odpowiem.
    Nic nie robisz źle,to jest zegar do kasowania błędów (trzymasz wciśnięte dwie elki)
    Jestem zainteresowany,jeśli chcesz sprzedać-zamienić na normalny zegar z programowaniem,reszta na PW.Mrugające DIA to jest diagnoza,wtedy wciskasz D i po chwili masz odczyt błędu (RF-00) to praca bezbłędna,a kasujesz błąd dwiema elkami trzymając je.Jeśli nie pokazuje ci żadnego kodu tylko kreski,to zegar się nie komunikuje z piecem.Pozdrawiam

1
  • #3 01 Maj 2018 12:12
    michal.siwarski
    Poziom 8  

Zamykam temat a dla potomnych bardzo ładne rozwiązanie.

0