Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

otwarta kłódka

15 Paź 2004 15:42 5107 5
  • Poziom 2  
    Cześć. Mam taką sprawę. Na ekranie mojego telefonu komórkowego, podczas wykonywania połaczeń wyświetla się na ok 2 sek. symbol
    - otwarta kłódka-
    Czy prawdą jest to, że moje rozmowy są podsłuchiwane ?? (takie doszły do mnie informacje a`propo tego symbolu)
    Ja posługuję się telefonem nokia 6600, ale to chyba nie ma znaczenia, poniewaz w innych telefonach również wystepuje zjawisko "kłódki". Moze ktos z Was zna odpowiedź ?? Pozdrawiam
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    To nie oznacza ze jesteś podsłuchiwany tylko że rozmowy nie są kodowane.
  • Poziom 20  
    Jakbys mial podsluch slyszalbys dziwny poglos w telefonie cos w rodzaju echo..
    Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Dziękuję za odpowiedz. Tylko w ramach dopełnienia tematu, czy coś mi grozi z powodu braku kodowania? Nie wiem, czy kodowanie rozmów w GSM jest powodowane bezpieczeństwem, czy koduje się dla polepszenia (np.przyśpieszenia) transmisji? Dzwonić do biura obsługi i wyzywać ich, czy to kwestia ustawienia w moim telefonie? Przepraszam za brak fachowego języka :) Pozdrawiam
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    To jest zależne od operatora i to jest chwilowe więc nie masz się co o to przejmować.
  • Poziom 2  
    Dziękuje za pomoc. Życzę niewielu tak niezorientowanych w temacie członków forum ;) Pozdrawiam