Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

hyundai accent 1,5 12v 96 dusi się po wciśnięciu pedału gazu

ryszard-888 18 Jan 2011 18:08 4676 3
    ryszard-888
    Level 10  
    Na wolnych obrotach chodzi OK, jak depnę na pedał gazu dławi się.Jak pogazuję trochę by wszedł na obroty to na dużych obrotach chodzi. w pewnym zakresie obrotów można przygazować bez problemu i reaguje na pedał dosyć dobrze.
    wymieniana była przepływka,kable,świece.czy ktoś podpowie jak ugryźć ten temat.
    ajus3
    Level 13  
    Witam, czy udało się zdiagnozować przyczynę? W moim samochodzie też są takie objawy, zarówno na Pb jak i LPG, świece i przewody WN też wymieniałem.
    ryszard-888
    Level 10  
    banalna sprawa Kolego, ale dała mi w kość.Kruciec pompy paliwowej na który jest założony przewód paliwowy gumowy był ułamany i lekko był przytulony. W momencie gdy pompa pracowała to podawała paliwo, ale nie pod ciśnieniem. Zdjąłem przewód paliwowy, kręcę i leci jak cholera , myślałem że jest OK, już chciałem wymieniać różne składniki układu paliwowego.Dobrze że ktoś mnie odpowiednio ukierunkował,- i to chyba na tym forum, sprawdziłem ciśnienie na listwie- nie było wcale,paliwo podawała, ale ciśnienie spieprzało bokami.Dalej już chyba wiesz co zrobiłem.
    Dariusz07121972
    Level 2  
    Miałem też problem podobny i tracił moc na dwójce ledwie ciągnął. Problem bym taki, że reduktor przepuszczal przez peknieta membranę i gaz podawał do kolektora, odpala ciężko za drugim lum trzecim razem, bo odpala a benzynie z gazem, wymieniłem membranę i pali super, ale wciąż był problem z brakiem mocy na gazie, na compie ciśnienie pokazywał 1200mbar i dobrze, ale cis ienie spadło przy przygazowaniu, porostu elektrozawor otwierał, ale nie do końca z tad brak mocy założyłem nowy i jest super i wszystko to dzięki forum tak wy zytalel i zrobiłem jest bosko ma moc i odpala z dotknięciem kluczyka. Dzięki za pomoc. Hyundai getz z brc