Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

MS Outlook nie chce zapisywać ustawień widoku

__Marek__ 18 Jan 2011 18:34 2303 2
    __Marek__
    Level 9  
    Witam,
    Denerwujący problem: po każdym uruchomieniu outlook startuje z okienkiem odczytu wiadomości. Próbuję wyłączyć menu:Widok>okienko odczytu>wyłączone ale następnym razem mam je znowu. Nie muszę nawet zamykać outlooka. Wystarczy, że zmienię folder na jakis inny i wrócę do skrzynki odbiorczej. W7 x64, OF 2007 SMB. Pracuję jako administrator. Cholera mnie bierze. W Office 2003 nie miałem tego problemu - ustawione - zapamiętane, a tu g.
    Jakieś pomysły?

Można temu business contact managerowi powiedzieć z jakiej instancji SQL ma korzystać? Mam głupi program, który szuka nazwy sqlexpress i jak nie znajdzie, to nie chce działać. Outlookowa instancja silnika nazywa się mssmlbiz. Obie to te same wersje sql 2005 express. Gdybym mógł powiedzieć business contact managerowi , żeby korzystał sobie z sqlexpress, to miałbym jeden serwer SQL z głowy i zasobów.

Pozdr,
    Marek
    WMichał
    Level 32  
    Może masz zaznaczoną opcję: Przy uruchamianiu programu Outlook Express automatycznie przejdź do mojej Skrzynki odbiorczej.
    I dlatego za każdym razem od razu przechodzi do w/w folderu.
    dziekan_tek
    Level 14  
    Witam,

Posiadam Microsoft Office 2010, wersja: 14.0.7163.5000 (32-bitowa) i występuje dokładnie ten sam problem - po uruchomieniu Outlooka chciałbym, aby okienko było aktywne (tak też zaznaczam) na opcję "Dół" (czyli lista maili na górze, odczyt danego/zaznaczonego maila na dole). Niestety po każdym wyjściu z Outlooka, Widok resetuje się i wraca do zwykłej listy bez okienka odczytu.

Trochę to wkurzające - szukam rozwiązania. Z góry dzięki za rady!

--
    pzdr,
    dziekan_tek