Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Update do plyty glownej ?

76_21 18 Sty 2011 21:01 713 5
  • #1 18 Sty 2011 21:01
    76_21
    Poziom 14  

Witam, wiem że powinno sie instalować oprogramowanie do chipsetu po postawieniu systemu , ale czy mogę zainstalować nową wersję na starą bez ponownego stawiania systemu hmmm !? i czy się coś nie zwali ?

• #2 18 Sty 2011 21:02
    tronic1
    Spec od komputerów

Możesz zainstalować. Po instalacji wymagany restart komputera.

• #3 19 Sty 2011 01:45
    artur_wroc
    Poziom 17  

jak wyżej bez problemu nakładasz nowe stery do chipsetu i restart to wszystko i jak najbardziej wskazane :D

• #4 19 Sty 2011 02:43
    76_21
    Poziom 14  

Miałem wcześniej z płyty taką wersję :

Chipset: wersja 8.3.0.1013

Zainstalowałem taką :

Chipset: wersja 9.1.1.1019

a podglądzie w SIW , everest albo cpu-z ... nie wiem jaką w końcu mam wersję : /

Update do plyty glownej ?

• #5 19 Sty 2011 04:06
    artur_wroc
    Poziom 17  

jaki masz system te programy kłamią nie sugeruj się tym jeżeli wszystko działa stabilnie to jest ok. oczywiście wszem i wobec wiadomo że nowe nie znaczy lepsze , ale jak wszystko działa i nie masz kłopotów ze sprzętem to jest dobrze zamknij temat i tyle niema co się rozpisywać jak niema awarii moim zdaniem jesteś trochę przewrażliwiony działa to ok ,, coś nawali to pisz po co dalej ciągnąć temat

• #6 19 Sty 2011 10:50
    76_21
    Poziom 14  

Mam W7 64 bit [JFL 92 ] i mam taką opcję że wyskakuje mi błąd gdy wchodzę np. w ustawienia mikrofonu,
    Update do plyty glownej ?A miokrofon działa , ale w ustawieniach tak jak by go nie było : /,
    dodatkowo dcom i reset systemu , laptop nie widzi mi również kamerki - cały czas urządzenie nie rozpoznane , sterowniki mam ze strony od producenta oraz z płyty CD , lub z : [http://www.nhl.pl/index.php?showtopic=38867 ] . Muszę zaznaczyć że gdy robiłem w jakimś programie do video to ten program widział kamerkę która normalnie działała w tym programie.
    Uważam że chyba coś z portami mam zwalone i się gryzą dlatego chciałem przeinstalować chipset ale w tym przypadku to nie wiem właśnie czy sie przeinstalował czy nie bo nie widać : )

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME