Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pamięć kasownika starego typu

18 Sty 2011 21:32 1999 2
 • Poziom 2  
  Witam,
  Poszukuję danych na temat pamięci kasowników - nie wiem do końca o co chodzi i nie wiem dokładnie jakiego typu, modelu kasownik. Chodzi o kasowniki starego typu, jeszcze przed tymi z czytnikami KKM wyglądającymi jak te: http://muzeum.mpk.lodz.pl/zbiory/muzealia/P4180085.jpg http://www.transportszynowy.pl/kasownik.jpg Nie moge znaleźć w internecie żadnych informacji na temat parametrów kasowników proszę o pomoc ;-)
  Pozdrawiam
 • Poziom 10  
  Kasownik produkcji R&G, powinien nazywać się KRG-jakaś cyfra mniejsza niż 5 (więc KRG-2, KRG-3, KRG-4) zasilany (jak wszystko inne w autobusach) napięciem 24V, sterowany po protokole WGŁ (jedna żyła kabla) takimi białymi sterownikami, na których wybiera się drukowane dane według wzoru. Ten typ kasowników nie ma możliwości samodzielnej pracy.
 • Poziom 10  
  Co konkretnie Cie interesuje. Serwisuję te kasowniki od 1995 roku . Więc coś o nich wiem. Nie jest to kasownik starego typu. Przed nim był KRG-1 znak szcególny metalowa podstawa, póżniej KRG-2 elektronika jak w poprzednim podstawa już plastik. Kolejny KRG-3 tu juz nowa elektronika a obudowa podobna jak w poprzednim i wkońcu KRG-4 elektronika jak w KRG-3 a obudowa całkiem nowa.

  Dodano po 5 [minuty]:

  A ten sterownik biały to SRG-2 (następca SRG-1) KRG-4 mógł być sterowny również ze sterowników SRG3000firmy R&G przez interfejs WGŁ(zmiana sygnału RS485 na sygnał WGŁ), STR1-2 firmy piXel bezposrednio , oraz STE 1,0 i 2,0 ELMAR takze bezposrednio