Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z anteną zbiorczą w bloku

18 Sty 2011 21:40 2408 8
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich - Podłączyłem TV pod antenę zbiorczą w bloku (standardowe gniazdo TV - Radio), niestety obraz na wszystkich kanałach śnieży (zauważyłem że w godzinach wieczornych gdzie dużo ludzi może oglądać TV -bardziej).
    Co może być tego przyczyną ? konieczny jest może zasilacz ?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Nie mam zielonego pojęcia, jestem studentem i wynajmuje mieszkanie.
    Blok raczej stary 10 piętrowy w Rzeszowie. Natomiast zastanawia mnie to że wszystkie kanały śnieżą jednakowo tak samo...
  • Poziom 9  
    No ok, skoro nic się nie da zrobić to trudno... dzięki za zainteresowanie ;)
  • Poziom 11  
    Na jakim osiedlu jest ten blok ? W czynszu jest opłata za Azart. Więc telefon do administracji i niech działają ( albo zlikwidują opłatę w czynszu.
    Częstą przyczyną jest że któryś z sąsiadów robił remont i zlikwidował sobie gniazdo.
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Witam.

O "anteny zbiorcze" tak naprawdę Administratorzy budynków nie dbają a opłatę pobierają. Administratorzy w Warszawie, myślą, że każdy ma kablówkę, więc odpuszczają konserwatorowi Azart-u, który i tak pobiera co miesiąc kasę za konserwację.

Jak napisał tom78922 :
    Cytat:
    W czynszu jest opłata za Azart. Więc telefon do administracji i niech działają

napisał również :
    Cytat:
    Częstą przyczyną jest że któryś z sąsiadów robił remont i zlikwidował sobie gniazdo.

I tu również telefon do Administratora, który "popędzi" konserwatora. :cry:

Pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    Spoko - w takim razie pogadam z właścicielem mieszkania i on coś może zaradzi ;)
    Dzięki za pomoc ;)

Zgodnie z regulaminem pkt 10,2 , temat ZAMYKAM. [SP5ANJ]